Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen válogatósak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen válogatósak a lányok? Mért várják el a lányok a hűséget, ha ők is ilyen "napraforgók"? :S

Figyelt kérdés
Volt már pár olyan eset, amikor lányokkal kezdek ismerkedni és minden nagyon jól alakul, csak valahogy mindig felbukkan egy nálam jobb srác...és akkor egyből már pattintás is van és már nem is kellek nekik pedig egyébként megvan a szükséges vonzalom meg szimpátia is, de csak addig amíg jön a nálam "jobb" srác...:S...és ebben az a bosszantó, hogy a lányok beszélnek elsősorban arról hogy mennyire fontos nekik az ŐSZINTESÉG de főleg a HŰSÉG...na ez mekkora vicc :DD de ezt most jól esett leírnom és remélem most az ilyen lányok lelkiismeretét is kicsit felbolygatom ezzel, kicsit nézzenek magukba, kíváncsi vagyok mások véleményére is ezzel kapcsolatban...
2011. márc. 24. 01:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szarnak azok rá, amugy az nem normális nő akinek ez számít meg ilyen, velük jobb ha nem foglalkozol, ha később esel pofára mégrosszabb tipp: akit leszarsz rádragad, nemtom miért, de igy szokott lenni
2011. márc. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
ez oda-vissza igaz. a pasik is tudnak napraforgók lenni...de még mennyiszer. ott van a kedvesük akit állítólag imádnak ennek ellenére az összes nőt aki él és mozog meg akarják dugni...szép ez is. persze sok kivétel akad mindkettőnél.
2011. márc. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nekem fontos, te meg ahogy gondolod..
2011. márc. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Tyler913 ***** válasza:
Mi az,hogy "jobb srac"?Jo,ha tisztelsz masokat,de szerintem nem kene belenyugodnod,hogy Te csak kozepszeru megoldas legyel egy csajnak addig,mig nem talal jobbat.Nem lehet,hogy Te szursz el valamit a kapcsolatokban,ami miatt a csajok olyan konnyen talalnak Nalad jobbat?No offense,csak erdeklodom.
2011. márc. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"Miért ilyen válogatósak a lányok?"


Ha válogatósak lennének, kihalt volna az emberiség. A férfiak 80-90%-a megnősül egyszer. Gyakorlatilag csak azok nem, akik nem is akarnak.


"Volt már pár olyan eset, amikor lányokkal kezdek ismerkedni és minden nagyon jól alakul, csak valahogy mindig felbukkan egy nálam jobb srác..."


Hát akkor vagy te fejlődj "jobb" sráccá, vagy olyan környezetben mozogj, ahol jobban érvényesülsz vagy számodra megfelelőbb ízlésű nőkkel van dolgod. Az életkor se mindegy, 16-18 éves korban még az megy, amiről írsz, 30 felé már nem így működik ez az egész.


"egyébként megvan a szükséges vonzalom meg szimpátia is"


De hát mégsincs meg!


"ebben az a bosszantó, hogy a lányok beszélnek elsősorban arról hogy mennyire fontos nekik"


A nullás számú szabály, hogy ne foglalkozz azzal, mint mondanak a lányok, hanem azt nézd, hogyan viselkednek. A tettek számítanak, nem a szavak. Szóval, díjazzák a lányok a hűséget? Vagy valami mást díjaznak? Kire buknak a nők, csak nem arra, aki foglalt? Akkor tehát fontos nekik a hűség? Ne a dumával foglalkozz, hanem a tényekkel.


"remélem most az ilyen lányok lelkiismeretét is kicsit felbolygatom"


Ezek nem lelkiismereti kérdések, ez biológia.

2011. márc. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Miért, 30 felett hogy működik? Csak mert ebben a korcsoportban vagyok és fogalmam sincs.
2011. márc. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"egyébként megvan a szükséges vonzalom meg szimpátia is"


Hát ezek szerint csak te láttál bele dolgokat, a lány nem így gondolta. Ezt el kell fogadni, ennyi. Ha ő is ugyanígy érzett volna, akkor nem ment volna másik sráchoz.

2011. márc. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy ismerkedsz valakivel, de végül mással jössz össze, az mióta hűtlenség?? Az őszinteséget szintén nem értem, miért keverted ide. Megkérdezted tőlük, hogy randizgatnak-e mással?

Én is több sráccal ismerkedem/randizgatok, hogy megtaláljam azt, akinél tényleg érzem, hogy működhetne a dolog. Ha valamelyiket kizárom, akkor nem azért zárom ki, mert van jobb, hanem mert nem ő kell. Ne beszélj be magadnak folyton mindent, mert látod, csak pofára esel. Akkor várd el a hűséget, ha már együtt vagytok. Én a végletekig hűséges vagyok azzal, akit páromnak mondok, de ismétlem, ide el is kell jutni. És egy randi, még nem járás.

Te is inkább ismerkedj több lánnyal. Ha eleget próbálkozol találsz olyat, akinél TÉNYLEG kölcsönös a vonzalom és a szimpátia.

2011. márc. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts már, légy szíves! Annyira nincs értelme az ilyen kérdéseknek, amikor is a nőkről és a férfiakról is általánosságban beszélünk. A hűség, az őszinteség stb. az egyéntől függ, nem pedig a nemektől. Mindkét nemnél vannak kivételek. Vannak nők, akik hűségesek és őszinték, és vannak, akik "napraforgók". De ez a férfiak esetében is így van.
2011. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az én lelkiismeretemet mással próbáld bolygatni, mert ez most nagyon nem jött be. Mi évek óta őszinték és hűségesek vagyunk egymáshoz a párommal. De minek is kacsintgatnánk félre, mikor szeretjük egymást, mindent megkapunk a másiktól, amire szükségünk van és maximálisan elégedettek vagyunk a másikkal.


De látom, neked rossz tapasztalataid vannak. Így jártál, sajnos. :( Remélem, legközelebb normálisabb nőt sikerül kifognod.

2011. márc. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!