Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen válogatósak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen válogatósak a lányok? Mért várják el a lányok a hűséget, ha ők is ilyen "napraforgók"? :S

Figyelt kérdés
Volt már pár olyan eset, amikor lányokkal kezdek ismerkedni és minden nagyon jól alakul, csak valahogy mindig felbukkan egy nálam jobb srác...és akkor egyből már pattintás is van és már nem is kellek nekik pedig egyébként megvan a szükséges vonzalom meg szimpátia is, de csak addig amíg jön a nálam "jobb" srác...:S...és ebben az a bosszantó, hogy a lányok beszélnek elsősorban arról hogy mennyire fontos nekik az ŐSZINTESÉG de főleg a HŰSÉG...na ez mekkora vicc :DD de ezt most jól esett leírnom és remélem most az ilyen lányok lelkiismeretét is kicsit felbolygatom ezzel, kicsit nézzenek magukba, kíváncsi vagyok mások véleményére is ezzel kapcsolatban...
2011. márc. 24. 01:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
való villág :DD
2011. márc. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ma 08:13


30 fölött már nem "jó srácok" vannak, hanem férjnek megfelelők vagy nem megfelelők.


Leértékelődik a bunkóság, a humorérzék és a többi efféle erény, és felértékelődik a megbízhatóság.


A pénz is felértékelődik, de ezt kompenzálja az, hogy egy 30 éves nő már felfogja, hogy csak a férfiak kis része gazdag, és azoknak úgysem ő kell, mert bármikor beszerezhetnek nála fiatalabb és szebb nőt. Ennek megfelelően bár a pénz 30 fölött fontosabb, mint valaha, ennek hatása kevésbé érezhető, mert a nők pénzügyi elvárásai már kevésbé irreálisak, mint 20-as éveikben.

2011. márc. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
hát akik azt mondják h fontos az őszinteség meg a hűség azok nem ezek a ribik akikkel te ismerkedsz :D én pl sose voltam ilyen dehát sokféle lány van
2011. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

16:06

Nálam ez nem így működik. O.O

32/N

2011. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ma 19:51


Amit leírtam, az átlagról szól, nem rólad. Te lehet, hogy mondjuk később érsz az átlagnál, más viszont előbb.

2011. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

20:31

Miért is?

Azért mert eddig sem voltak pénzügyi elvárásaim és attól függetlenül, hogy én az általad leírtakkal ellentétben kellettem volna jó pár gazdagabb pasinak is, de én inkább a szeretetet, szerelmet, megértést, egyetértést választottam valakivel, mint a jobb anyagi körülményeket olyannal, akit nem szeretek és aki mellett nem lettem volna boldog?

Egyetértek, tényleg éretlen vagyok, de talán nem is akarok jobban megérni. Nekem így jó. :)

2011. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Érdekes. Nem éltem remeteként az eddigi éveimet de, és itt szigorúan párkapcsolati szempontból nézve a dolgot, hisz az élet egyéb területein jobb a helyzet, a női megbízhatósági ráta korántsem olyan rózsás mint amilyennek lefestik. A férfiak sem angyalok de nem is nagyon bizongatják ennyire erősen az ellenkezőjét.
2011. márc. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!