Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan válógatósak a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan válógatósak a mai lányok?

Figyelt kérdés
Nekik nem jó a rendes,figyelmes srác,nekik a bunkó,tahó rosszfiú kell. Nemcsak a bombázókról beszlek,hanem a szerény,szürke kis tyúkokról.
2012. ápr. 23. 13:23
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:

14:10 :D

Gratula!

2012. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 A kérdező kommentje:
Nem háborodok fel. Úgy mondják rám,hogy lúzer vagyok,hogy nem is ismernek. Csak a kérdésem (és a reagálásaim) alapján tartanak vesztesenek. Ki tudja,lehet,valamelyikkel összefutok,és jól eldumálunk.
2012. ápr. 23. 14:16
 43/68 anonim ***** válasza:
83%
"Úgy mondják rám,hogy lúzer vagyok,hogy nem is ismernek". Úgy mondod a csajokra, hogy a tahók kellenek nekik, hogy nem is ismered őket.
2012. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 A kérdező kommentje:
De,tudok. Tudom,hogy részben én is hibás vagyok. Az meg nem az én saram,hogy nem tudok egy lányak sem megfelelni. Azt sem tudom,melyik lány igényeinek tegyek eleget. HA önmagam adom,az nem vezet sehová.
2012. ápr. 23. 14:18
 45/68 anonim ***** válasza:
61%

"Az meg nem az én saram,hogy nem tudok egy lányak sem megfelelni" Akkor szerinted kié?

Az nem jutott eszedbe, hogy picit megváltozol? Nem megbántani akarlak, inkább ébreszteni.

2012. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 A kérdező kommentje:
Már megfordult a fejemben,de sosem jön össze. Akkor inkább megjátszom a jófej srácot.
2012. ápr. 23. 14:22
 47/68 anonim ***** válasza:
100%
De, kedves kérdező! Csak az vezet valahová, ha a kezdet kezdetétől önmagadat adod. Így találod meg azt a lányt, aki úgy fogad el téged, ahogy vagy. Nem kellenek a divatos pózok, játékok. azzal éppúgy becsapod magad, ahogy a kiszemelt lányt. Azután ismét csodálkozol, hogy ejtettek és jönnek az ilyen kérdések :D
2012. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
71%

Az én párom aranyos, rendes, figyelmes, odaadó srác, de most hogy mondod, máris pattanok és szakítok vele, hogy kereshessek egy bunkót.


Komolyra fordítva, siránkozz a barátaidnak, akik mondjuk ismerik a szitut, meg téged is, ami miatt ki vagy bukva. Ilyen hülyeségeket ide bekiabálni enyhén szólva szánalmas (nem rólad beszélek, mielőtt nekiállnál ezen is hisztizni, hanem magáról a cselekedetről).

Úgyhogy: hiszti off, jó programok, élet on.

2012. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 A kérdező kommentje:
Ismerkedésre alkalmas hely már nem igazán van. Voltam diszkóban,de ott nem lehet. Itt,ahol élek,más lehetőség nincs. Semmi szakkör,vagy hasonló,ahol azonos érdeklődésű emberekkel találkozhatnék.
2012. ápr. 23. 14:24
 50/68 A kérdező kommentje:
Máris megyek és jól berúgok. Belátom,hogy tényleg szánalmas dolog volt ez a részemről. Bartátaim nincsenek,nincs hol barátkozni.
2012. ápr. 23. 14:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!