Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan válógatósak a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan válógatósak a mai lányok?

Figyelt kérdés
Nekik nem jó a rendes,figyelmes srác,nekik a bunkó,tahó rosszfiú kell. Nemcsak a bombázókról beszlek,hanem a szerény,szürke kis tyúkokról.
2012. ápr. 23. 13:23
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:
Mindegy,jó lesz nekem egy ronda lány is,csak ne legyek egyedül.
2012. ápr. 23. 13:48
 22/68 Panda Péter ***** válasza:
88%
magyarázkodás, meghunyázkodás az bezzeg megy, a padlóról felkelni meg nem. ez a probléma. ilyen "erőteljes jellemmel" ne is számíts semmi jóra.
2012. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 A kérdező kommentje:
Jól van akkor,én vagyok a hibás. Ha elég bátorságom lenne,megölném magam.
2012. ápr. 23. 13:53
 24/68 anonim ***** válasza:

kérdező ne itt van 2 link ez alapján tanulj :D

olvasd el mind2 könyvet és talán lesz nálad változás nálam nem volt mert nem csináltam meg azokat amiket a könyvbe leírtak :D

[link]

[link]


4.

voltam

2012. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 A kérdező kommentje:
Köszi a linkeket,majd megnézem. Na és,ha meghunászkodom? Csak kerülöm a csalódást.
2012. ápr. 23. 13:55
 26/68 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor döntsük már el. Most jó a ronda lány, vagy nem erőltetjük a párkeresősdit? Másik: Sajnálom, hogy a szüleid miatt nincs önbizalmad, mindig elborzadok, ha ilyeneket olvasok. De fogadd el, hogy a lányoknak az olyan palik kellenek, akiknek van.
2012. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy teljesen ráigazoltál arra a kommentemre, hogy te vagy a bunkó.


Szóval érdekelne mi alapján soroltad be magad a rendes, kedves, figyelmes kategóriába. Mert az, hogy nincs barátnőd nem jelenti azt, hogy az előző tulajdonságok vonatkoznak rád.

2012. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 A kérdező kommentje:
Utálok végtigmenni az utcán. Hallani a csók csatansát. Agyon tudnám verni az ilyen párokat.:S
2012. ápr. 23. 13:58
 29/68 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező, sztem oda kellett volna írnod,h nők ne válaszoljanak. Nem bírják a kritikát, csak hisztizni tudnak, ne várd tőlük,h elgondolkodjanak. Vagy támadnak,h jajhátapsiksejobbak, vagy jönnek a szokásos sablonszöveggel,h biztos rossz helyesen keresgélsz stb. Nézd meg ezen az oldalon a női hozzászólásokat, 90%-uk olyan, mint egy hisztis 12 éves kislány.

Szóval azért ilyenek, mert nincs önkritikájuk, és mert megtehetik. Egy csúnyább lánynál is sokan próbálkoznak, ezért beképzelt lesz, és azt hiszi,h jól néz ki. Azt nem veszi észre,h a férfiak gyakorlatilag minden nőnél próbálkoznak, csak a nagyon csúnyáknál nem. A másik, nincs önkritikájuk. Magyarországon egy alacsony, kövér nő is azt hiszi,h neki Brad Pitt jár, és felfuvalkodottan válogat. Arról nem is beszélve,h azt hiszik, attól,h rib@ncnak öltöznek, szépek lesznek. Arról nem is beszélve,h szinte minden magyar nő szépnek és különlegesnek érzi magát, pedig többségük dögunalmas és buta. Önkritikát kéne gyakorolniuk, de képtelenek erre.

2012. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
88%
Nem is válogatósak. Csak te annyira lúzer vagy, hogy még a minimum szintet sem ütöd meg!
2012. ápr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!