Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin a fiú fizet ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin a fiú fizet ugye?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki elhívott moziba, és mindenki a saját vegyét vette. a popcornoshoz mentünk és egybe számolta a nő az árakat, és nekem kb 400ft volt. a fiú egy ezrest adott, gondoltam milyen kedves h az enyémet is állja. de olyan furcsa arcot vágott. ekkor odanyujtottam az én részem és ELFOGADTA nagyon meglepődtem.. azóta el ment tőle a kedvem. ez normális?
2012. márc. 2. 08:20
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
75%

Aha, szóval te már ebből tudod hogy viselkedne, akkor te egy szuper képességű lány vagy.

Gondolom ruhákat meg mindent akartál vele vetetni és most elutasítod, hogy nem olyan hülye, hogy fizessen mindent, undorító ez a felfogás!

A szexért is pénzt kértél volna?

2012. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
nem:) nekem az is elég ha csak annyit mondd h ő fizet, úgysem engedném neki... csak ha felajánlja abból kiderül h mennyire figyelmes
2012. márc. 2. 15:17
 43/45 Pj0tr ***** válasza:
Hány éves vagy???
2012. márc. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
50%

Kiderül, hogy milyen ember...


1. A barátság alapja a korrekt elszámolás.

2. Rólad végül is kiderült...

2012. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Nem, randin nem a fiú fizet, hanem mindenki a sajátját fizeti!

Kérdező, te egy tipikus pénzéhes lány vagy. Nem bírod elviselni, ha neked kell fizetned a saját részed.


Annak a fiúnak teljesen igaza van! Jól tette, hogy nem fizetett helyetted! Én sem fizetek a nők helyett. Egyenjogúság van! A nő amúgy sem hív el első randira férfit, ezért az az elmélet nem jó, hogy a meghívó fizessen. A nő igenis fizesse a sajátját, az első randin is!

2012. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!