Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin ki fizet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin ki fizet?

Figyelt kérdés
Meg hívtam egy lányt randizni és mondtam hogy válasszon helyet mert nem tudtam hogy hova menjünk és azt mondta hogy menjünk moziba akkor és mondtam neki hogy jó. De nem tudom hogy akkor most kinek kell ezt fizetnie mert végül is ő találta ki a mozit nekem meg nincs pénzem. Vagy jó ha azt mondom majd hogy otthon hagytam a pénztárcámat?
2010. ápr. 26. 15:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
38%
természetesen első randin a csajnak kell fizetni, főleg ha moziról van szó, meg úgy általában is.
2010. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
49%
Az otthon hagytam a pénztárcámat nagyon gagyi. Ha kifogást akarsz, találj ki jobbat, de én lányként alapból nem hagynám,hogy a pasi fizessen.
2010. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%

Hiába találsz ki meséket, attól még egy rohadt nagy tapló, aki a legelső randin a csajjal fizettet! Már bocs! :D De így van!


Anyád, apád, vagy valami rokonod/ismerősöd biztos adni fog!

2010. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Vagy jó ha azt mondom majd hogy otthon hagytam a pénztárcámat?

úristen ez de bunkóság...

vigyél pénzt magaddal két jegy árára és tuti veszi a saját jegyét. és te is a magadét.

vagy esetleg ha látod h nem vesz elő pénzt akk te fizetel de ha veszi elő akk mondjad h fizeted te de sztem ugyis aztmondja h nemkell majd ő fizeti a sajátját..

ennyire bunkó ne legyél h nem viszel pénzt

2010. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%
Ha nincs pénzed kifizetni két mozijegyet, akkor nagy sz*rban lehetsz.
2010. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
72%

Úgyértem, a saját részét mindenki fizesse ki magának.


Második

2010. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%

Ökörség:D


Jegyezd meg: Első randin nem megyünk moziba, mert moziba nem tudunk ismerkedni ami ugye az első randi lényege, hogy minél jobban megismerjük a csajt/srácot.

De ha ragaszkodtok a mozihoz akkor legyen.:D

Mivel első randi ezért imponáló ha a srác fizet.

De ha lelkiismeretes akkor mondja, hogy ő állja a kukoricát vagy akármit és azt elfogadhatod ha nem akar sokaat fizetni;)

Jegyezd meg amit mondtam és sok sikert a randihoz!;):D


Ice;) (15/f)

2010. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
boccs h őszinte vtam
2010. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Legalább az első randin fizethetnél. Ha ennyit nem ér neked a lány... Nem vagyok híve a mindent a fiú fizet dolognak, szerintem a felezés a korrekt, no de az első randin belökni neki, hogy fizess te, otthonhagytam a pénztárcámat... Egyrészt elég átlátszó duma, másrészt kellemetlen helyzet a lánynak, harmadrészt ilyen "lovagias" fiúval szerintem nem is érdemes foglalkoznia.
2010. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
64%

első randin pasi fizessen,ezt még én, a nagy feminista is mondom...

utána fele-fele,vagy hol az egyik hol a másik

de első randin a pasi legyen már férfi,fizessen...


ha meg nincs pénzed,akkor ne őt kérdezd mit szeretne,hanem közöld hogy séta,és max egy fagyira meghivod...

anyagi helyzeted ráér amásodik randin kitárgyalni...

ne első randin legyen már a "de én hivtalak randira de amugy mondhattál volna olyat is ami ingyen van,mert fizesd te az én jegyemet is"...

L

2010. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!