Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin ki fizet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin ki fizet?

Figyelt kérdés
Meg hívtam egy lányt randizni és mondtam hogy válasszon helyet mert nem tudtam hogy hova menjünk és azt mondta hogy menjünk moziba akkor és mondtam neki hogy jó. De nem tudom hogy akkor most kinek kell ezt fizetnie mert végül is ő találta ki a mozit nekem meg nincs pénzem. Vagy jó ha azt mondom majd hogy otthon hagytam a pénztárcámat?
2010. ápr. 26. 15:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérj valamelyik barátodtól vagy haverodtól pénzt, ha ismernélek én tuti adnék.
2010. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
70%
Majd ráfizetsz még erre a kicsinyességre, okos a más kárán tanul, te meg majd a sajátodon, vélhetőleg.
2010. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
sztem kerj kolcson apadtol o biztos megert...:)
2010. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
fiúú
2010. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy menjetek inkább sétálni a szigetre, vagy akárhová!

Bár szerintem azzal is előállhatsz, hogy sajna szarban vagy és nem tudod kiperkálni a mozijegyet. Ahogy gondolod, de azt semmiképp se mondd, ott helyben, hogy nincs nálad pénz. (Igaz nekem volt már olyan, hogy egy csaj kérlelt, hogy hadd fizessen helyettem :D)

Egy jó tanács: két szóban elmondhatod, hogy nem áll túl jól a családod, de tényleg csak ennyi! A panaszkodás nem jön be a csajoknak!

Sok szerencsét és hidd el, ha nincs pénzed, sokkal kevésbé számít, mintha bénázol (otthon hagytam, bocsi)!


Drukkolok!


ui.: Az őszinteséget bírják a normális csajok!

2010. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
mi volt végül?
2010. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Helló!

Hát nem volt semmi gáz mert elmentünk végül moziba és én okosan már a találkozáskor bejátszottam, hogy a buszon kilopták a pénztárcát a zsebemből és még sajnált is kicsit. Aztán mondta hogy nem muszály mennünk moziba ha nincs kedvem, de ha már ott voltunk. Megkértem, hogy fizessen ő, aztán majd megadom ha lesz pénzem. Simán belement.

Azóta beszéltünk már kétszer telefonon elég sokat. Egyszer 10 percet utána meg 23mat. Pénteken talizunk megint.

2010. máj. 3. 21:51
 28/29 anonim válasza:
Megoldásnak kicsit gyökérre sikerült, annyi szerencséd van, hogy a csaj tolerálta, de ez már jelent valamit, hajrá ;)
2010. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok. Ha nincs pénzed, miért kell moziba menni? Ráadásul pont moziba az első randin. Hogy még véletlenül se tudjatok beszélgetni. Remélem a csaj hamar otthagy.
2010. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!