Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin ki fizet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin ki fizet?

Figyelt kérdés
Meg hívtam egy lányt randizni és mondtam hogy válasszon helyet mert nem tudtam hogy hova menjünk és azt mondta hogy menjünk moziba akkor és mondtam neki hogy jó. De nem tudom hogy akkor most kinek kell ezt fizetnie mert végül is ő találta ki a mozit nekem meg nincs pénzem. Vagy jó ha azt mondom majd hogy otthon hagytam a pénztárcámat?
2010. ápr. 26. 15:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát emberek, remélem a válaszok fele csak kamu!


Most komolyan az a célotok, hogy lejárassátok szerencsétlen srácot? XD Aki első randin nem visz pénzt és mindent a csajjal fizettet, az máris elviheti a bunkó-titulust! Szánalmas gyökerek! XD


Kérdező: igenis legyen nálad pénz, legfeljebb tényleg próbáld úgy intézni, hogy a csaj fizessen vmit! De azt ne mond neki, hogy fizesd te! Ha ő maga felajánlja, akkor rendben, de azt ne mond, hogy fizesse ő, különben neked is kijár a bunkó-titulus! :D

2010. ápr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

bameg nagy bunkóság h a csajjal akarsz fizetettni :S

szerencsélen lányt ne hozd ien helyzetbe

bunkó-.-

2010. ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
100%

Ha az első randin a csajjal fizettetsz, az sok következtetést levon rólad ;)

Én biztos nem jönnék össze egy olyan sráccal, aki velem fizettet.... Hát hogyismondjam... Nem éppen bizakodó!

2010. ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha te hívod randira,akkor készülj fel mindjárt egy programötlettel és úgy kérdezd meg.Egyrészt nem tudhatod milyen a csaj,ha azt mondja Gundel étterem,akkor igen nagy szarban vagy.Ennek semmi értelme nincs,hogy most az egész mozis jegyvásárlást az ő nyakába sózod.Bunkóság és nem azért,mert nincs pénzed,hanem,mert ott a helyszínen fogod kellemetlen helyzetbe hozni,hogy a te jegyedet is neki kell álnia.Szerintem hívd fel és javasolj egy kölcségkímélő programot.Pl.olyan szép idő van,nincs kedved sétálni az xy-on helyen stb.
2010. ápr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Eleg hulye vagy, hogy penz nelkul bevallaltal 1 mozi-t :))=)):))
2010. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Nem bunkóságból de nekem nincs pénzem. Most anyuék sem tudnak adni, mert anyut nem rég százalékolták le a szíve miatt és apu sem keres sokat. Így hó végén nem tudnának adni és a zsebpénzem is elfogyott már.

A mozi meg szerdán lesz. Szóval én még a sajátomat sem tudnám fizetni, nem hogy az övét. De nekem nagyon tetszik ez a csaj csak tényleg nincs pénzünk most :(

2010. ápr. 26. 16:00
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg találj ki valamit, ami nem kerül pénzbe, de mégis el lesz ájulva a dologtók. Közöld vele, hogy persze jó ötlet a mozi, de az első randin valami különlegesebbet szeretnél, ha nem bánja. Innentől meg a kerativitásodra bízom a dolgot.
2010. ápr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
én
2010. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Szívesen adok kölcsön 50-es kamatra.
2010. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
A jegyet neked a kaját piát neki :D
2010. ápr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!