Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért baj ha a randin a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha a randin a fiú fizet mindent?

Figyelt kérdés

A barátnőim azt mondják ,hogy nem kéne hagynom és fele-fele arányban kéne fizetni a költségeket.


De ha a fiú hív engem randira akkor miért baj ha hagyom ,hogy ő fizessen mindent?


Eddig mindig így csináltam és nem volt belőle még semmi probléma.


Nektek mi a véleményetek erről?


2011. dec. 11. 21:41
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
nem baj, hadd fizessen.. majd a következőn te fizetsz..
2011. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
77%

Első randin szerintem fizessen csak a fiú. Nem tudom miért, de szerintem így helyes.

Aztán a többi randit meg felesbe.

Mi általában úgy szoktuk a párommal, hogy egyszer ő fizet, legközelebb meg én, vagy felesbe fizetünk.

2011. dec. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
31%
én soha többet nem fogok fizetni egy nő után se semmit. majd ha cserébe lefekszik velem vagy hasonló. A múltkor is az életemet is odaadtam a csajoknak akiket a buliba vittem azt semmi. balfa sz voltam, több ilyen nem lesz. majd ha lesmárol és lesz belőle valami akkor. 19*f
2011. dec. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
50%

Ez egyáltalán nem baj! Sőt...Nekik kell fizetni. Nálam kizáró ok volt ha nekem kellett fizetni valahol utána többet nem randiztam azzal a fiúval...

Nagyon kifordult magából a világ mi nő ne vislekedjünk már férfiként maradjunk meg NŐ-nek!!!

2011. dec. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
28%
mert emancipáció van!!
2011. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, nektek mi fér bele, milyen "íratlan" megállapodásotok van. Most lehet hőzöngeni azon, hogy a mindent a fiú fizet dolog rossz, de szerintem inkább akkor, ha a lány ezért semmit nem nyújt cserébe.

Nálunk spec pasim rühell takarítani, én meg elég csóró vagyok, így ő nem különösebben akad ki azon, hogy főleg ő fizet (olyan 80-20%ban) én meg nem különösebben akadok ki azon, hogy ha párszor helyette csinálom meg a házi munkát. Ezek azért nem ilyen elképesztő mennyiségű dolgok, szóval max 1-1 gyros, meg hasonlók, természetesen ruhákat, meg ilyen drágább dolgokat sosem vetetnék vele. Én nemtom, nálunk működik. De nem vagyunk egyformák persze.

20L

2011. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
63%
pénzéhes szuka vagy, menj el dolgozni aztán lesz pénzed, egyenjogúság van!
2011. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
58%

Azért legközelebb nyugodtan tiltakozz egy kicsit és ajánld fel, hogy fizeted a felét. Jól fog neki esni. Ha valóban nem szeretné, hogy fizess, akkor nem fogja engedni.

Neki sincs több pénze, mint neked, és gondolom nem kényszerít arra, hogy elmenj vele randizni. Viszont lehet, hogy a pénz, amit rád elkölt pl.a kajára szánt pénzéből vonódik le...

2011. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
#8 én nem fogok semmit fizetni, amikor ő hívott el randira.
2011. dec. 11. 21:49
 10/47 anonim ***** válasza:
68%
Elnézést, szeretnék megkérdezni valamit azoktól a lányoktól, aki "elvárják", hogy a fiú fizessen. Akkor is hagyjátok, hogy fizessen, ha tudjátok, hogy nem lesz második randi, mert mondjuk nem jött be a srác?
2011. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!