Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért baj ha a randin a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha a randin a fiú fizet mindent?

Figyelt kérdés

A barátnőim azt mondják ,hogy nem kéne hagynom és fele-fele arányban kéne fizetni a költségeket.


De ha a fiú hív engem randira akkor miért baj ha hagyom ,hogy ő fizessen mindent?


Eddig mindig így csináltam és nem volt belőle még semmi probléma.


Nektek mi a véleményetek erről?


2011. dec. 11. 21:41
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
77%
Szóval te vagy a főnyeremény és örüljön, hogy szóba álltál vele ? Ez jön le a "lehengerlő" stílusodból. ;)
2011. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként azért változott meg a helyzet, mert mostmár a nők is keresnek, ergo tőlük is elvár, hogy ha nem is az udvarlásnál, de később beszálljanak a költségbe. Ismertem kapcsolatokat, ahol a fiú fiztett mindent, és ezt nem bánták a felek, én azért kényelmesebben érzem magam a felezéssel.
2011. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

# 10


én igen mert ő hívott el randira.

2011. dec. 11. 21:51
 14/47 anonim ***** válasza:
49%

Én soha nem fizettem randin...

még akkor se ha egyszeri alkalom volt...

19L

2011. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem első randin a fele-fele arányban lenne logikus mert így ha nem jönnek össze a dolgok nem mondhatja egyik fél sem ,hogy a másik csak le akarta húzni. Aztán ha párkapcsolat lesz a vége akkor meg megbeszélik a dolgot.
2011. dec. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
78%
"én igen mert ő hívott el randira." Miért nő mikor szokott férfit el hívni randira?:)Ha nem hívnának el akkor meg azért sírnál. Ha tudod ,hogy csak egyszeri alkalom lesz akkor egyszerűen pofátlanság egy vagyont kidobatni magadra inkább mondj nemet.
2011. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
63%

"7 esnek üzenem,hogy 2 helyen dolgozom se..fejkém! és gondlom azért érintett így a válasz mert egy csoró kis f.sz vagy és nem áll veled szóba egy csaj sem :D :D

Nálad gondlom a randi az gyere leülünk egy padra a belvárosban :D :D"


Magyarán még lenne is bőven pénzed bele adni a költségekbe. Nálad meg gondolom abból áll egy randi ,hogy gyere költs egy csomót a két szép szememre, utána hagy szarhassak a fejedre. Félre értés ne essék én férfiként logikusnak tartom ,hogy én fizetek de azért direkte lehúzni a másikat nem szép dolog. Egyrészt első randin nem illik elvárni a nagy költségekkel járó programot. Másrészt ha meg már előre tudod ,hogy csak egy randi lesz akkor meg ne mondj igent.

2011. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
Mi például lassan egy éve vagyunk együtt, de ezidáig nem volt ebből probléma. Az elején általában ő fizetett, aztán már én is meghívtam ide-oda - de ez is csak pár hétig tartott, mert kötelességének érzi/érezte, hogy mindent ő fizessen. A múlt héten azonban valahogy besokalltam és a fejembe vettem, hogy én fizetem ki a saját fogyasztásomat, koncertjeimet, szóval mindent. Ez sajnos nem tetszik neki és össze is különböztünk emiatt, mert úgy véli, a férfi dolga állni a költségeket..
2011. dec. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
Előző voltam és 19N, 23F.
2011. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:

milyen nagy költség?

egy kóla?

egy kávé?

első randinak nyilván nem a Bahamákra utaznak..

(ez egy korábbi hozzászólónak megy)

2011. dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!