Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért baj ha a randin a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha a randin a fiú fizet mindent?

Figyelt kérdés

A barátnőim azt mondják ,hogy nem kéne hagynom és fele-fele arányban kéne fizetni a költségeket.


De ha a fiú hív engem randira akkor miért baj ha hagyom ,hogy ő fizessen mindent?


Eddig mindig így csináltam és nem volt belőle még semmi probléma.


Nektek mi a véleményetek erről?


2011. dec. 11. 21:41
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

22:38-asnak írtam nem neked bocsika.

pénzéhes lány

2011. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
26-os, ne haragudj, de vitatkozni szeretnék veled. Persze, egy kávéra, sörre meghívni valakit, az nem nagy dolog. De azért a mozi, az szerintem már keményebb dió. Ott is mindent álljon a srác? Popcorn, cola, jegy, minden?
2011. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

Hát mozinál nem tudom. Elég fura mert a moziba nem lehet beszélgetni és semmit nem tudsz meg a másikról első randin... Én biztosan felajánlanám ott már hogy fizetek valamit/fizessük felesbe. De nem választanám a mozit első randira egyébként.

pénzéhes lány

2011. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
74%

" én soha többet nem fogok fizetni egy nő után se semmit. majd ha cserébe lefekszik velem vagy hasonló. "



de gáz vagy.. :DDDDDDD

2011. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
55%

ugyan már.. fizesse mindenki magának a jegyet, de mondjuk a kólát vegye a pasi, a lány meg a kukoricát.. vagy aztan a kv-t fizesse a pasi, amikor elmennek meginni vmit.. a mozi tenyleg draga tud lenni.. mondjuk nálunk ugy van h egyszer én fizetek, egyszer meg ő.. de mi már járunk, szal ilyenkor már simán meg lehet beszélni.. de amikor randiztunk, a szinházjegyet akkor is én vettem, ő meg fizetett kv-t, teát, stb stb.. én vok a lány :)



21, l

2011. dec. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

"22:38-asnak írtam nem neked bocsika.

pénzéhes lány"


Akkor én kérek bocsánatot a válaszomért.

2011. dec. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Szerintem a mozi nem első alkalomra való.

Igazából a helyes hozzáállás szerintem, hogy más párok és más kapcsolatok vannak. Igaz, fel illik, sőt szerintem fel kell már ajánlania a lánynak a második randitól(hisz az elsőre elhívta, tehát meg is hívta), hogy felezzenek. Az, hogy ezt a férfi elfogadja vagy elutasítja, már az ő dolga.

És ne gondoljatok semmi rosszat arról, aki hagyja, mert nem feltétlenül elvárja, csak a másiknak is így kényelmesebb. Ez azért némi megbeszélést igényel.

Én próbálnék fizetni, de volt, hogy nem hagyták, vagy gázul jött ki a szituáció, hogy a kezébe akartam nyomni a pénzt, de ő nem fogadta el.

2011. dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
76%

Mint már mondtam a 22:30-as (#22) válaszomban, nem kell az első randin sem mindent fizetnie a fiúnak. Már a meghívás pillanatában meg kell beszélni, hogy együtt történik a fizetés. Ráadásul ezzel jól ki tudja szűrni a pénzéhes rib@ncokat. Ugyanis ha rinyálni kezd a lány, mert a sajátját kell fizetnie, akkor kiderült róla, hogy pénzéhes rib@nc és ki lehet hajítani.


Túl sok a balek fiú. Csak azért érzik kötelességnek, hogy fizessenek, mert olyan gyenge jelleműek, hogy más emberek elvárásai befolyásolják őket.


Nem felsőbbrendű a nő, hogy ő ne fizessen semmit. Mivel egyenjogúság van, ezért a saját részét neki kell fizetnie.

2011. dec. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Ez nehéz kérdés. Egyszer elmentem két csajjal bowlingozni, ami persze nem randi volt, inkább ilyen baráti ismerkedés. De fizetni akartam asszem a váltócipőjüket, erre meg az egyik csaj kicsit kiábrándult, és még én éreztem hülyén magam, hogy fizetni akartam... Az elég rosszul esett. Én úgy vagyok vele, általában én fizetnék, persze jó, ha megkérdezi a csaj, hogy beszállhat-e ő is, de könyörgök, ne szóljon már le, ha én akarom fizetni, mart az tök megalázó... :S:) Ha meg én akarok fizetni, ne erőlködjön annyit, h de igen, ő is akar, mert nekem az jelent örömet ha én hívhatom meg; ha ő is fizetne, nem érezném igazán férfinak magam mellette. Persze ez nem menne mindig, néha mondom, mehet fele-fele arányban is.


22/F

2011. dec. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
36%
ha a pasi hivja el, akkor ő fizet, és kész :D
2011. dec. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!