Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért baj ha a randin a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha a randin a fiú fizet mindent?

Figyelt kérdés

A barátnőim azt mondják ,hogy nem kéne hagynom és fele-fele arányban kéne fizetni a költségeket.


De ha a fiú hív engem randira akkor miért baj ha hagyom ,hogy ő fizessen mindent?


Eddig mindig így csináltam és nem volt belőle még semmi probléma.


Nektek mi a véleményetek erről?


2011. dec. 11. 21:41
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

"én nem fogok semmit fizetni, amikor ő hívott el randira."


DE csak ő hívhat el randira, lány soha nem hív randira senkit, ebből kifolyólag mindig a fiúnak kéne fizetni, na figyeljetek lányok, egyenjogúság van, el lehet szépen menni dolgozni ha pénz kell, és nektek is tenni kell a randiért is meg a kapcsolatért is mert 2 emberen múlik, és 50-50% !!!

2011. dec. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
51%

„#8 én nem fogok semmit fizetni, amikor ő hívott el randira.”

És akkor mi van? Ez még nem jelenti azt, hogy különb lennél. Egyenjogúság van, lehet jól fizető állásotok, így ti is tehettek valamit a kapcsolatért. Ja, hogy az a férfi dolga.

„Elnézést, szeretnék megkérdezni valamit azoktól a lányoktól, aki "elvárják", hogy a fiú fizessen. Akkor is hagyjátok, hogy fizessen, ha tudjátok, hogy nem lesz második randi, mert mondjuk nem jött be a srác?”


Szerintem erre te is tudod a választ.


„milyen nagy költség?

egy kóla?

egy kávé?

első randinak nyilván nem a Bahamákra utaznak..

(ez egy korábbi hozzászólónak megy)”


Nyilván nem, de a következő randikon már elvárják, hogy mélyebben nyúlj a zsebedbe, mert akkor már nem lehet csak kólát inni meg a parkban sétálni. Legalábbis szerintük.


Ez is valami elcseszett, illemszabálynak nevezett baromság, hogy a férfi kötelessége, hogy mindent fizessen. Talán helyén való volt 100 éve, amikor a nők még nem dolgozhattak és gyakorlatilag alacsonyabb rendűek voltak. Mára azonban más a helyzet. Aki pedig folyamatosan perkál, az ne csodálkozzon, hogy kihasználják. Már az elején tisztázni kell, hogy kis anyám, nem vagy te felsőbb rendűbb mint én, úgyhogy fele-fele. Ha nem tetszik, mehetsz a francba. Így az elején ki lehet szűrni az olyan anyagias ribancokat, akik csak lehúzzák az embert és akár az első randi végén benyögik, hogy bocs, de nem érzem a szikrát kettőnk között.

Ez is egy befektetés, így elvárom, hogy a pénzemért kapjak is valamit cserébe.

2011. dec. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz, ha megbeszélitek, hogy tetszettek egymásnak és menjetek el találkozni, akkor ez nem meghívás. Ugyanez áll a vakrandis illetve netes esetekre.


"Nyilván nem, de a következő randikon már elvárják, hogy mélyebben nyúlj a zsebedbe, mert akkor már nem lehet csak kólát inni meg a parkban sétálni. Legalábbis szerintük."


Elvárják?? Kik??? Könyörgöm, én is nő vagyok, nem várom el, és nem vagyok vele egyedül. Csak mert te olyan lányokkal randiztál, akik elvárták, az inkább téged minősít...pénzéhes rib@nc??? Már ne haragudj, de ha elhívsz valakit, akkor legalább minimálisat tudnod kéne róla, DE legalább annyit, hogy értelmes és nem akar kihasználni. Hogy lehet így jellemezni valakit, aki tetszik neked és elhívod? vagy csak a külsőre hajtasz? Mert ez esetben megértem, és egymásnak valók vagytok...


Megjegyzem én az első randin is felajánlottam...az más kérdés, hogy nem fogadták el.

2011. dec. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

6. válaszoló voltam.

Elolvastam a válaszokat, azért itt sokan keverik a szezont a fazonnal.

Az, hogy egy fiú/férfi felajánlja, hogy fizet valamit a randin, az az ő döntése. Szerintem mindenki elég nagyfiú hozzá randiképes korában, hogy el tudja dönteni, hogy most ő meg akarja-e hívni azt a lányt, vagy sem?

A lányoknak én úgy gondolom, hogy első randin pláne fel kéne ajánlaniuk, hogy fizetik a maguk részét, bár tapasztalataim szerint arra az általában egy üdítőre mindig meghívnak, még akkor is, ha a későbbiekben nem akarnak folytatást (már a pasik). Én nem rendelek direkt drága dolgokat, nem várok el semmi luxust, ha meghívnak, akkor örülök neki, ha nem, az se zavar... Lehet naiv vagyok, de a lányismerőseim legtöbbje pont ugyanígy áll az egészhez. És nem azért, mert mi ocsmányak vagyunk, és örülünk, ha jut valaki, egyszerűen csak nem az alapján kéne megítélni a lányokat, ahogy a tényleges pénzsóher kvák viselkednek.

2011. dec. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

"Elvárják?? Kik??? Könyörgöm, én is nő vagyok, nem várom el, és nem vagyok vele egyedül."


Tudjuk, te is kivétel vagy.


"Csak mert te olyan lányokkal randiztál, akik elvárták, az inkább téged minősít...pénzéhes rib@nc??? Már ne haragudj, de ha elhívsz valakit, akkor legalább minimálisat tudnod kéne róla, DE legalább annyit, hogy értelmes és nem akar kihasználni."


Csak a szokásos, rossz helyen keresgéltél duma. Senkire sincs ráírva, hogy egy szemét ribanc.


"Hogy lehet így jellemezni valakit, aki tetszik neked és elhívod? vagy csak a külsőre hajtasz? Mert ez esetben megértem, és egymásnak valók vagytok..."


Nem csak a külsőségekre hajtok.


"Megjegyzem én az első randin is felajánlottam...az más kérdés, hogy nem fogadták el."


Aztán természetesnek veszed és gondolom a másodikon, a harmadikon stb. már nem ajánlod fel.

2011. dec. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

"Aztán természetesnek veszed és gondolom a másodikon, a harmadikon stb. már nem ajánlod fel"

Azóta felezünk, mert nem hagyom, hogy fizessen.

2011. dec. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Akkor jó, de nekem az jött le, hogy egyesek letudják annyival, hogyha az elsőn nem hagyta, akkor fel sem ajánlják.
2011. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!