Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért baj ha a randin a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha a randin a fiú fizet mindent?

Figyelt kérdés

A barátnőim azt mondják ,hogy nem kéne hagynom és fele-fele arányban kéne fizetni a költségeket.


De ha a fiú hív engem randira akkor miért baj ha hagyom ,hogy ő fizessen mindent?


Eddig mindig így csináltam és nem volt belőle még semmi probléma.


Nektek mi a véleményetek erről?


2011. dec. 11. 21:41
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:

"úgy véli, a férfi dolga állni a költségeket.."

szerencsés ember lehet, jó magas fizetéssel...

2011. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te ostoba vagy!


A lányok azt várják, hogy a fiúk hívják meg őket, ekkor meg úgyis nekik kell fizetni (mert a fiú hívta meg). Egy lány mikor fog meghívni egy fiút?!


Azok a fiúk marhák, akik a lányok helyett fizetnek ki dolgokat. Lúzer balekok. Megérdemlik a lehúzást.


Az első randin sem kell fizetni a lány helyett. Már a randi elején meg kell beszélni, hogy felesben megy a fizetés, vagy mindenki a sajátját fizeti.

2011. dec. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%

Mindig voltak és lesznek olyan nők akik elvárják hogy a férfi fizessen mindent, amikor ő is ugyan úgy dolgozik azért a pénzért mint egy nő.


Mindig voltak és lesznek olyan férfiak akik kötelességüknek érzik hogy minden költséget ők fedezzenek ami az udvarlás során felmerül.


Az én véleményem az hogy az első randin fizessen mindenképpen a férfi, utána a nő is felajánlhatja hogy fizessenek felesben, amit a férfi vagy elfogad vagy nem.


A mindig a férfi fizet dolog nekem azért nem tetszik mert feltételezhetően egy működő kapcsolatban mind a 2 fél ragaszkodik a másikhoz és ebből adódóan nem fair ha csak az egyik fél viseli a kapcsolat anyagi kiadásait.


22/F

2011. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
66%

Hát aki első randin engedi egyből,hogy a fiú fizessen és egy picit se ellenkezik az el mehet a p'csába.


Természetesen én is felajánlottam,hogy fizetek ,a lány jött,hogy kifizeti mondom szó se lehet róla de győzködött de nem engedtem mert ennyi nyilván jár.

DE AKI NEM IS PRÓBÁLKOZIK FELEZNI AZ ÖSSZEGET AZ EGY PÉNZÉHES LÁNY SZERINTEM.


Igazából kell,hogy a fiú meghívja a lányt mert az az ő büszkeségének is jót tesz :) De a lány meg ne várja el,hogy meghívják,azért legyen benne valami ellentmondás,hogy a fiú érezze,hogy nem a pénzre megy.


Mert az én esetembe 100.000 Forintból élünk 3-an,Még tanuló vagyok,nem tudok mozijegyet venni egy csajnak 1090 Ft-ért meg kukoricát,kólát 700Ft-ért,örülök ha a sajátomat kitudom csengetni aztán szervezünk valamit programot.


És ,hogy a kérdésedre is válaszoljak azért baj mert ha ő fizet mindent akkor esetlegesen egy olyan kép alakulhat ki benne,hogy te nem a Létezéséért vagy oda hanem részint a pénze miatt.(És itt nem a drága dolgokra gondolok hanem arra,hogy jóízűt tudj enni,szórakozni ,stb)

2011. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
44%
Nyilván ha a fiú hív el kajálni vagy bárhova természetes hogy ő fizet mindent.
2011. dec. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
46%

"milyen nagy költség?

egy kóla?

egy kávé?

első randinak nyilván nem a Bahamákra utaznak..

(ez egy korábbi hozzászólónak megy)"


Mikor írtam azt ,hogy nagy költségek alatt egy kólát értek?:) Annyit írtam ,hogy nem illik nagy költségekkel járó programot elvárni. Első randin kóla, kávé, mozi simán belefér azt nyugodtan fizetheti a férfi. De például haverom első randiján a csaj a vidámparkot kezdeményezte egy színházzal befejezze+kaja pia. Pedig haverom egy egyszerű diák volt nem valami gazdag kölök, ezért megmondta ,hogy ennyit nem tud állni egyedül, hát utána nem is ment el vele a nő. Mondjuk tudom ,hogy ez a fajta viselkedés emberfüggő, férfiból is ugyan úgy vannak élősködök ezt be is ismerem.

2011. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
72%

Akkor én egy pénzéhes lány vagyok kedves utolsó, vagy nem tom melyik, mert első randin nem ajánlottam fel, hogy fizetem a felét, annak a kb 200 ft-os colámnak :D

Azóta pedig felesbe fizetünk a párommal minden közös költséget. Most komolyan első randin nem kibírja a fiú, hogy fizessen egy italt a lánynak?

2011. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

A véleményem az, hogy legalább a barátnőid nem olyan pénzéhes élősködők, mint te vagy!

Kihasználod a pasikat, és mindezt teljesen természetesnek gondolod!

2011. dec. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
nem használom ki őket!
2011. dec. 11. 22:52
 30/47 anonim ***** válasza:

"Akkor én egy pénzéhes lány vagyok kedves utolsó, vagy nem tom melyik, mert első randin nem ajánlottam fel, hogy fizetem a felét, annak a kb 200 ft-os colámnak :D

Azóta pedig felesbe fizetünk a párommal minden közös költséget. Most komolyan első randin nem kibírja a fiú, hogy fizessen egy italt a lánynak?"


Bocs de úgy emlékszem mintha azt írtam volna ,hogy mozi ,kóla ,kávé simán belefér ha a fiú fizeti:) Mielőtt frappánsan akarsz beszólni előtte olvasd is el ,hogy mire válaszolsz:)

2011. dec. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!