Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin a fiú fizet ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin a fiú fizet ugye?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki elhívott moziba, és mindenki a saját vegyét vette. a popcornoshoz mentünk és egybe számolta a nő az árakat, és nekem kb 400ft volt. a fiú egy ezrest adott, gondoltam milyen kedves h az enyémet is állja. de olyan furcsa arcot vágott. ekkor odanyujtottam az én részem és ELFOGADTA nagyon meglepődtem.. azóta el ment tőle a kedvem. ez normális?
2012. márc. 2. 08:20
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
19%
Anyám! Az ilyen gavallérokat el kellene kerülni. Persze nem kell senkin sem élősködni, de ez azért durva.
2012. márc. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem áll úgy anyagilag, hogy ő fizesse neked is a jegyet.. amúgy nem törvényszerű, hogy a fiú fizessen, szóval ne akadj ki ezen.. de amúgy szerintem is így illik. :)
2012. márc. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
én a felezést tartom normálisnak...
2012. márc. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem áll úgy anyagilag, akkor hívja el sétálni! Ne moziba. Ez egy gesztus. Na nehogy a csávónak legyen igaza. Pedig én is az vagyok.
2012. márc. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
31%
Első randin fizessen a pasi, ha akar valamit. Utána lehet felváltva, vagy beszéljétek meg, hogy feleztek. Én is csalódott lettem volna.
2012. márc. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 Pj0tr ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy ilyen csálé lenne az értékrendje az embereknek.

Miért mentél el a randira? A fiú érdekelt, vagy a potya mozi + nasi lebegett előtted?

Nem arról van szó, hogy a fiúnak van igaza! Mind a kettő ... nem találok jó szót :) Szóval a lényeg, hogy a srác azért hülye, mert ha MEGHÍV valakit valahova akkor állja is. A csaj meg azért, mert ELVÁRJA.

Egyébként első randin szvsz azért jobb, ha a fiú fizet, mert még nincsenek olyan viszonyban, hogy az ilyen komolyabb dolgokat lerendezzék. Ilyen szempontból nem is értem, hogy első randi egy MOZIBAN??? Hogy ismeritek így meg egymást? Az még korai, hogy az egyik fél lakásán valami romantikus este (bár attól függ, hogy milyen régóta és mennyire ismerik egymást), viszont egy séta a parkban a tó körül pl. Beülni egy kv/tea/üdítőre valahova...

2012. márc. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
31%
szerintem a csajnak kéne fizetnie mindent.
2012. márc. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
25%

Miért akarod már kislányként, hogy eltartsanak? Te azért akartál vele lenni, hogy örülj az együtt töltött időnek, vagy azért, hogy elvigyenek moziba és fizessék is ki neked?


Jobb lett volna az elején tisztázni persze, hogy felesbe, vagy ki-ki alapon mentek, nem olyan egyértelmű szabály már a "férfi fizet", mint 150 éve, az emancipáció előtt volt. Ha viszont ő kapta a számlát, akkor illett volna rendeznie. Neked meg utána módot találni arra, hogy viszonozd valami hasonlóval, vagy ahogy a pénzed engedi, legalább egy gesztussal.


Pl. vehetted volna te az üdítőt (ha 1000-es adott, 400 volt a tied, akkor gondolom ebben nem volt ital), vagy utána egy kávé, vagy két nap múlva egy zacskó csipsz, vagy sütsz magatoknak a hétvégén 20 palacsintát.

2012. márc. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom én már milyen világban élünk! Ötvenen felül vagyok és férfi. Az én ifjú koromban ez a kérdés nem lehetett kérdés. Amennyiben a fiú ismerkedni akart lánnyal, esetleg randizni, akkor megsem fordulhatott a fejébe, hogy a lány fizet. Akinek nem volt pénze az nem csajozott. Ehez nagy inteligencia nem kell, hogy ha valakit meghívok valamire, akkor én fizetem. Hogynézne ki, ha a barátomat meghívom egy sörre és ő fizeti. Namemá!
2012. márc. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
Első randit ne jó ötlet, moziba menni szerintem sem de ha el hivott akkor ez igy jó volt. Én szeretek fizetni első randin, nekem jobb érzés mintha a fiu fizetne, és a későbbiekben sem megyek el ha nekem nincsen elég pénzem, és szerintem a lány is ugyan ugy fizethet, meg hivhat egy fiut mint forditva. Most képzeld el, hogy hosszu távon ha együtt marad egy pár, akkor egynek tul sok lenne nem . Plussz a női jogainkat mindig ki kérjük, mert hát vannak, és ugyan ugy ebben is ott van az egyenjoguság!!
2012. márc. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!