Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin a fiú fizet ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin a fiú fizet ugye?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki elhívott moziba, és mindenki a saját vegyét vette. a popcornoshoz mentünk és egybe számolta a nő az árakat, és nekem kb 400ft volt. a fiú egy ezrest adott, gondoltam milyen kedves h az enyémet is állja. de olyan furcsa arcot vágott. ekkor odanyujtottam az én részem és ELFOGADTA nagyon meglepődtem.. azóta el ment tőle a kedvem. ez normális?
2012. márc. 2. 08:20
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon helyes nők emancipációja (egyenjogúsítás) meg a többi.

Vagy ilyenkor nem vagyunk egyenjogúak?

2012. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
8%
Ha leírod idegen szóval, minek írod le magyarul is ? így kétszer annyi munkát tettél a semmiért, mintha csak magyarul írtad volna le.
2012. márc. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 Pj0tr ***** válasza:
63%

Azért sajnos az is látszik, hogy mennyire frusztráltak az emberek. Itt nincs ultimate igazság. A helyzethez mindig igazodni kell.

Olvasgassátok el a "kapcsolódó kérdéseket".

Nem beszélve arról, hogy nincsenek kategóriák a kérdésben. Van két véglet (ami azért ritka) és mindenki más szépen elosztva a kettő között. Pl van olyan nő, aki fennen hangoztatja az egyenlőséget. Vagyis ugyanannyi fizetést kapjon (a szavazati jog szerintem már lejárt lemez :D), de ha nem engedi előre az ajtóban, vagy nem fizet mindent a férfi, akkor patáliát csap. Ennek egy szép analógiája, hogy a jogait mindenki tudja hangoztatni, viszont ha a kötelességekről esik szó, akkor lapít mint sz@r a fűben...

Ha megteheti, akkor nyugodtan, de a hölgy ne várja el. Mindenki sztereotípiákban él. Senki nem meri megkérdezni a másikat, hogy akkor most hogy is legyen.

Rengeteg lány elvárja, hogy a férfi kezdeményezzen, találja ki a programot és ha már kitalálta pl a mozit akkor fizesse is ki, mivel ő találta ki. Ha egy lányt elhívnak randira, akkor bizony ő is mondhatja, hogy figyu épp le vagyok égve mi lenne, ha nem moziba mennénk, ami fejenként legalább 1500-2000 forint, hanem elnyalnánk egy fagyit, vagy innánk egy kávét. Persze mondhatja a férfi, hogy ne izguljon ilyen miatt - elvárni ne várjátok el csak örüljetek neki ha ezt mondja -, de akkor sem kell leírni egyből.

Elvárjátok, hogy a fiú jelezze, hogy csóró (mondjuk azzal, hogy nem moziba hív), de véletlenül se akarjátok ugyanezt megtenni?

Ezzel a módszerrel sok kellemetlenség elkerülhető:

- Ha a csaj mindenáron fizetni akar nem lesz vita

- Ha a srácnak nincs sok pénze, akkor nem lesz kínos, hogy magának fizet csak.

Én azt mondom, hogy vessetek véget a színjátéknak. A randinak, párkapcsolatnak nem a játszmázásról vagy a taktikázásról kellene szólnia, hanem hogy mindkét fél remekül érezze magát...

2012. márc. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

ma 10:12


Szépen leírtad a lényeget. Ma az emberek egyre antiszociálisabbak. Persze fenen hangoztatják,hogy mekkroa partyarcok, meg mekkroa közösségi emberek, hisz buli buli hátán meg állandóan fészbúk, de igazából pont ezek miatt egyre elszeparáltabbak. Nem olvasnak, nincsenek tiszta érzéseik, csaponganak, nem gondolkodnak, nem mernek a másikhoz szólni, csak a bulin részegen.


Ennyit erről.

2012. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
58%

9. Nem popcornra hivta meg....és nem meghivta a lányt hanem elhívta moziba!a csajozás nem a pénzről szól,40 éve még pár forint folt a rágcsa nem 500....egy szaros popcorn...



És mi ez hogy a lányok elvárják hogy kifizessenek nekik bármit is ha nem hivták meg semmire csak elhivták,ilyen paraszt lányok vannak mostanság...az egy dolog hogy a férfinak illik fizetni de ezt nem lehet elvárni

2012. márc. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
19%
Hát muszály volt neked a legnagyobb koldussal randizni?:D Na jó viccen kívül nem volt szép tőle hogy elfogadta a pénzt...Még ha te is hívod el akkor is illene neki mindent fizetni.Pofátlanság volt tőle és kész
2012. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! amúgy nem vagyok pénzéhes, vagy ilyesmi, de 1. ő hívott el, első randi tehát egy gesztus lehetett volna, hogy állja az én részemet is. Itt nem arról van szó, hogy megússzak ingyen egy popcornt.. hanem arról hogy van-e benne annyi hogy nem kéri el az árát... a másik meg az, hogy ha nem áll úgy anyagilag az sem baj csak akkor ne olyan helyre hívjon ahol fizetni kell. (hozzáteszem azóta még egyszer hívott, de nem mentem el)
2012. márc. 2. 14:38
 38/45 anonim ***** válasza:
64%

"de 1. ő hívott el"

Miért te hívtad volna el?Mivel te nem hívod csak ő hívhat a nők sosem hívnak senkit, tehát csak ez az egy opció van.

Nem mentél el, na most aztán jól elutasítottad, büszke lehetsz magadra mert felsőbbrendű lény vagy, a nagy önérzetes,te különb vagy mindenkinél hercegnő.

2012. márc. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
nem, csak tudod, ebből sok minden lejön, hogy milyen lesz a későbbiekben. és ami szarul esett az az volt, hogy a haverjainak szinte mindig ő fizeti a szendvicseket, innivalókat......
2012. márc. 2. 14:57
 40/45 anonim ***** válasza:
72%
grat...fizetned kelett a saját kajád ezért nem mész el vele...
2012. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!