Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin a fiú fizet ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin a fiú fizet ugye?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki elhívott moziba, és mindenki a saját vegyét vette. a popcornoshoz mentünk és egybe számolta a nő az árakat, és nekem kb 400ft volt. a fiú egy ezrest adott, gondoltam milyen kedves h az enyémet is állja. de olyan furcsa arcot vágott. ekkor odanyujtottam az én részem és ELFOGADTA nagyon meglepődtem.. azóta el ment tőle a kedvem. ez normális?
2012. márc. 2. 08:20
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
45%

Egyenjogúság van!

Még, hogy a nőknek nem a pénz a fontos, menj el dolgozni aztán lesz pénzed, miért ő vegye meg neked a dolgokat?A szexért is pénzt akarsz majd kérni?

2012. márc. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%

Az 50 fölöttinek: épp erről van szó, hogy változik a világ, és a régen kőbe vésett szabályok is vele változnak. Pont ez a helyzet okozta a zavart a két fiatalnál is, azért próbál a lány itt tájékozódni.


Főleg fiataloknál azért nem mindegy, hogy egy vagy két mozijegyet kell kicsengetni. Ha egyikőjüket sem nyomják teli a szülők húszezresekkel, akkor jövedelmükhöz viszonyítva (mennyi lehet? havi 5000-10000 Ft az apanázs?) egy 1500 Ft-os mozijegy bizony komoly tétel a költségvetésben. Havi jövedelmének 10-30%-a.


Az első randin te költenél ennyi pénzt? (mondjuk az analógia nem feltétlen jó, mert neked lehetnek tartalékaid, illetve akár 30% egyszeri kisést is kompenzálhatsz, hiszen abszolút értékben marad még elég. Amikor 5000-ből költ el az ember 1500-at, az egészen más, mintha 300.000-ből költene 100.000-et. Az első esetben marad 3500 Ft-ja, a másodikban 200.000. Ez utóbbival ugye jobban lehet sakkozni.

2012. márc. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
Nagyon megoszlanak a vélemények. Ez a lányfizet ez a fiatalok körében működik. A fiú fizet viszont az idősebb korosztályé. Regen a fiúra nézve megalázó lett volna ha a lány fizet.
2012. márc. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
Ezért hívja sétálni....
2012. márc. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
Nekem nem hagyja barátnöm hogy mindig én fizessek :D pedig szivesen fizetnék. De azt mondja hogy "na, ne csak a te pénztárcád kopjon" :)
2012. márc. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
De az első randin is Ő fizetett?
2012. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
60%
Én úgy vagyok ezzel, hogy nem sajnálom a pénzt, de inkább felesben fizessük, mert ha én fizetnék midnent az pont olyan, mintha a lány szívességet tenne nekem, hogy eljön és cserébe én fizetek, hát nem, nem tesz szívességet, ugyan olyan ember mint én, semmivel sem felsőbbrendű, hogy én fizessek helyette!!
2012. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
49%
Én sosem fizetek nő helyett, nem lovagiasság, hanem ostobaság. Örökké az egyenjogúság miatt rinyáltok de csak azon a területeken amik jók nektek. Nos, ha ismerném az illetőt akivel randiztál megveregetném a vállát.
2012. márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Na nee! Egy példa. Buliban vagytok. Két barát, de lehet vegyes is. Felállsz, megkérdezed a másikat: iszol velem egyet? Utána elfogadnád a felezést, vagy hogy az egészet ő fizesse?
2012. márc. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
55%
most nem 2 barátról van szó, hanem férfi-nőről és randiról + mindig a férfi hívja el a nőt randizni, nő sosem hív el férfit, érted...így mindig a férfi az akitől elvárják a nők, hogy fizessen, rohadtul kihasználás + a nőt emeli piedesztálra a szitu.
2012. márc. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!