Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valentin nap közeledik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap közeledik. Romantikusnak találjátok-e ezt lányok?

Figyelt kérdés
A lány tudja hogy szerelmes vagyok belé, de nem akar szóba állni velem. Megkért hogy ne írjak neki többet, találkozni nem akar velem. Arra gondoltam, hogy küldök neki annyi szál vörös rózsát ahány éves a suliba Valentin napkor, névtelenül. Lányok örülnétek ennek vagy inkább ne tegyem meg?
2012. jan. 26. 08:25
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Részemről végeztem, mert ez meddő vita. Utáljátok csak tovább, teljes erőbedobással... :D
2012. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:

Végigolvastam a hozzászólásokat és azt hiszem legfeljebb részben ismétlem az eddigieket; én nagyon örülnék neki, főleg névtelenül! Nagyon kedves gesztusnak találnám, főleg mert az anonimitás egy valóban hátsó szándékok nélküli, önzetlen figyelmességet mutatna!:) Egész nap büszkén és boldogan sétálgatnék vele:D Maximum akkor nem tetszene, lennék dühös, ha gusztustalannak találnám a lehetséges feladót.

Szomorú, hogy nemet mondott, de legalább fair volt és ezzel megtisztelt, nem vert át, ha valóban csupán egy mosolyt szeretnél csalni az arcára, talán megér egy próbálkozást, de mi sajnos nem ismerjük a hölgyet, emiatt nem tudhatjuk a reakcióját (talán a legjobb barátnőjénél megérdeklődhetnéd;)).

2012. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
A rózsa nem jó ötlet szerintem, se de valami mással próbálkozhatsz valami személyessel, vagy egy apró titkos üzenet. :D
2012. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!