Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valentin nap közeledik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap közeledik. Romantikusnak találjátok-e ezt lányok?

Figyelt kérdés
A lány tudja hogy szerelmes vagyok belé, de nem akar szóba állni velem. Megkért hogy ne írjak neki többet, találkozni nem akar velem. Arra gondoltam, hogy küldök neki annyi szál vörös rózsát ahány éves a suliba Valentin napkor, névtelenül. Lányok örülnétek ennek vagy inkább ne tegyem meg?
2012. jan. 26. 08:25
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Részemről, utálom a Valentin napot, azok az emberek kizsákmányolása, akik elég hülyék/"szerelmesek", ahhoz, ilyenkor vásároljanak. Tudod mi lenne meglepő? Ha nem Valentin napon adnád az ajándékot, hanem egy "szimpla" napon. Erre nem is számítana és tudtommal, nem csak Valentin napon lehet rózsát küldeni. Mondjuk, ha ilyen durván lekoptatott, pár szál rózsa ezen nem sokat változtat.
2012. jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
Valentin nap ? ja az amikor sokat kell költeni rá hogy a párod ne piszkáljon este és tudj aludni ?
2012. jan. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
84%

Rühellem a Valentin napot...pedig lány vagyok :S


Ez is a hülye Amerikaiaktól vettük át...igazából virágárusok, és plüssárusok ünnepének kéne hívni, mert ők járnak jól vele... :S

2012. jan. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hagyd... nem hinném, hogy egy csokor rózsa meg fogja változtatni a véleményét, hiszen eléggé egyértelműnek tűnik, hogy nem akar semmit.

Amúgy én szeretem a virágokat, örülnék is neki, HA olyantól kapnám, akit én is szeretek. Az meg tök mindegy, hogy Valentin napon kapom-e, vagy héttel előtte/utána. Inkább spontán egy "semmilyen" napon, mint erőltetetten Valentin napon.

2012. jan. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%

Engem sem érdekel a Valentin-nap.

Ha mindenáron adni szeretnél neki valamit, inkább édességben gondolkozz, az talán nem végzi a kukában. De szerintem ne csinálj magadból bolondot és hagyd, ha már elhajtott. A pénzed is megmarad legalább...

2012. jan. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:

Én még a barátomnak is megmondtam, hogy ne tartsuk ezt, mert számomra ez nem ünnep, egyébként is sokszor meglepjük egymást, van sok romantikus programunk, nem hiszem, hogy ehhez a naphoz kéne kötni.

Ha meg olyan embertől kapnék valamit, csak úgy alapból bármikor, akinek egyértelműen megmondtam, hogy hagyjon békén, nagyon dühös lennék.

Tudom, te névtelenül küldöd, de azért ki tudja, kiderülhet.

Meg egyébként is majd mindenki őt fogja piszkálni, hogy vajon kitől kapta, lehet nem akar ennyire feltűnősködni, sőt az is lehet, hogy azt hiszi, hogy egy olyan sráctól kapta, aki tetszik neki, és majd megörül neki, aztán akkor még be is kavarsz neki ezzel.

Figyelj, ezt nagyon nehezen értik meg sokan, de ha egyszerűen nem kellesz neki, akkor nem! Ne gondolkozz azon, hogy mivel tudnád meglepni, mert úgyse értékelné, ne törd magad feleslegesen.

Nekem is volt ilyen srác még gimiben, sehogyse értett a szóból... Aztán nagyon összevesztünk, mert évekig nem szállt le rólam.

Azóta már eltelt pár év, most már jóban vagyunk, beszélünk néha, de ehhez sok időnek kellett eltelnie.

2012. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
13%
Akik ennyire ekézik a Valentin-napot, azok ugye nem tartják a karácsonyt, húsvétot, névnapot, születésnapot sem? Fő a következetesség! :)
2012. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
2%

nem tartok karácsonyt=a képmutatás ünnepe

nem tartom a húsvétot= ha be akarok rúgni nem kell házalnom érte

nem tartom a névnapom= nem kell ok hogy minden idióta felköszöntsön

és nem tartom a születésnapomat= minek? hogy 1 év eltelt azóta hogy megszülettem? ezeknek az ünnepeknek nincs értelme


vallásiakat azért nem tartom mert ateista vagyok és nem ünneplem 1 nem létező személy xy tettének a napját


a nem vallásosok meg csak pénzkidobás

2012. jan. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Imádlakemesének:


A karácsony és a húsvét vallási ünnep, nagyon nagy ostobaság egy lapon említeni a Valentin-nappal. Legközelebb gondold át, mit írsz, ne okoskodj feleslegesen.

2012. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

A karácsony és a húsvét keresztény ünnep, Mi magyarok Szent István óta vagyunk keresztények, tehát az 1000 hagyományainkhoz hozzá tartozik.

A névnap eredetileg azért volt, hogy az emberek könnyebben megjegyezzék a születés napjukat. A születésszabályozás előtt, ahol 10 gyerek is született nem sokan gondolkoztak a gyerek nevén, azta nevet adták neki, amilyen napon született, és azon a napon is köszöntötték fel. A születésnapot nem muszáj követni, elvéger onnan tudják, hogy ,mekkora a gyerek. A külön időpontra helyezett születés-és névnap kezdetben a nemesek hóbortja volt.

A Valentin-nap pedig egy ügyes marketing fogás. Hívhatnánk a Valentin-napot a Marketingesek ünnepének is, de mivel őket nem kell ünnepelni, és mert hivatalosan Szent Valentin a szerelmesek és az epilepsziások ünnepe, és február 14-én inkább az epilepsziásokat ünnepelném, ha lehet.

2012. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!