Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valentin nap közeledik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap közeledik. Romantikusnak találjátok-e ezt lányok?

Figyelt kérdés
A lány tudja hogy szerelmes vagyok belé, de nem akar szóba állni velem. Megkért hogy ne írjak neki többet, találkozni nem akar velem. Arra gondoltam, hogy küldök neki annyi szál vörös rózsát ahány éves a suliba Valentin napkor, névtelenül. Lányok örülnétek ennek vagy inkább ne tegyem meg?
2012. jan. 26. 08:25
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
*1000 éves.
2012. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Szent Valentin a szerelmesek és az epilepsziások védőszentje, bocs kicsit szétszórt vagyok.
2012. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
16%

"A karácsony és a húsvét vallási ünnep, nagyon nagy ostobaság egy lapon említeni a Valentin-nappal. " - miért ne lehetne? Csak azért, mert vallási ünnep? Akkor te pl. hanukát is ünnepelsz? Meg Jom kippurt? Hiszen az is vallási ünnep.


A karácsony már régen nem a keresztény hagyományokról szól, hanem arról, hogy együtt a család, és ajándékozunk. Mi pl. templomba sem járunk. A húsvét is már csak a locsolkodásról, meg a berúgásról. Névnap, születésnap dettó.


Akkor miért probléma, hogy a szerelmesek is kaptak egy ünnepet?

2012. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
22%
#18 érvelése pedig nagyon is hathatós.
2012. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem találnám romantikusnak, inkább kínosnak.

A lány nem akar tőled semmit, a leggázabb dolog ha még azután is zaklatod hogy ezt tudod. Nem érsz el vele semmit, örülni sem fog neki mivel nem érdekled. Hagyd békén, ez a legszebb ajándék neki valószínűleg.

2012. jan. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

Római katolikus vagyok, a saját vallásom ünnepeit nyilván megtartom, a többiét pedig tisztelem. Tehát az érvelésed itt megbukott.


ja, és antialkoholista vagyok.

2012. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
44%

#26: látszik, hogy nem értetted meg az érvelésemet. Miért magasabb rendű egy vallási ünnep, mint egy világi?

Ha pedig tartod az egyházit, akkor miért is ekézed a Valentin-napot? Amikor a névadója egyébként is egy szent?

2012. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

A névadója egy szent, de a maga az ünnep már régen csak a pénzről szól. Egy szent nevében csomagolni egy nyálas, és felsleges marketinges fogást szerintem elég visszataszító.


Én nem ellenzem a világi ünnepeket, lehet ugyan olyan jó, mint a többi, ha annak helyi hagyományai, vagy bármilyen más értéke van.


Konkrétan csak a Valentin-napot, és a Haloweent ellenzem, épp ezért, mert sem értéket nem közvetít, sem hagyomány nincs mögötte, (itt Mo-n nincs, ha Amerikaiak ünneplik, nekik van, tehát azzal nincs is baj)sem vallás.

2012. jan. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
28-as. Én a helyedben nem vitatkoznék. Aki olyan primitív, hogy egy lapon említi a karácsonyt és a Valentin napot, azzal nem érdemes vitatkozni.
2012. jan. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

Imádlakemese, ne légy ostoba.


Mivel evangélikus vagyok, nyilván nem ünneplek zsidó ünnepet, ez nem volt ésszerű érvelés, nem magyaráztál meg vele semmit.

Lehet, hogy sokaknak nem keresztény hagyományokról szól, de nálunk arról, úgyhogy kérlek "engedd meg", hogy leírjam a véleményem. Karácsonykor mi sosem vettünk egymásnak nagy ajándékokat, legtöbbször inkább semmit, de templom után mindig körbeüljük az asztalt, amit együtt terítettünk meg, és egész este együtt vagyunk békében, szeretetben, jó hangulatban. Húsvétkor meg csak templomba megyünk, és ennyi.

A névnapot nem ünnepeljük direktbe, de ha valakinek eszébe jut meglepni valamivel a másikat, megteszi, és örülünk neki.

A születésnapokat a karácsonyhoz hasonló módon ünnepeljük: tortasütés, koccintás egy pohár finom borral ebéd után, és tartalmas beszélgetés.

A szerelmünket pedig párommal minden nap megünnepeljük a sok figyelmességgel, törődéssel, amit egymástól kapunk, nem kellenek ehhez nyálas, semmitmondó bolti ajándékok. De félreértés ne essék, ha kapok egy szál virágot a szerelmemtől, és pont ezen a napon, attól még örülök neki.

Nekem ez az eszméletlen felhajtás fekszi meg a gyomromat, de ugyanúgy a karácsonyi stb. mizéria is.

2012. jan. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!