Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valentin nap közeledik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap közeledik. Romantikusnak találjátok-e ezt lányok?

Figyelt kérdés
A lány tudja hogy szerelmes vagyok belé, de nem akar szóba állni velem. Megkért hogy ne írjak neki többet, találkozni nem akar velem. Arra gondoltam, hogy küldök neki annyi szál vörös rózsát ahány éves a suliba Valentin napkor, névtelenül. Lányok örülnétek ennek vagy inkább ne tegyem meg?
2012. jan. 26. 08:25
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez a Valentin-nap olyan anyagias dolog, hogy csak az dől be neki, aki ehm.... egy bizonyos szint alatt van IQ-ban.

Éppen ezért ha Valentin napi ajándékot kapnék, gagyinak és megalázottnak érezném magam. Mintha csak azt mondanák:"ennyit érsz, örülj, ribi!"

2012. jan. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
84%

Ez az ajándék nagyon gagyi. Meg ha ilyen szinten koptatott le, akkor mégis mit vársz?


A rózsa ráadásul nagyon elcsépelt...

2012. jan. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Szeretném ha örülne neki, ez a célom. Nem akarom megalázni az ajándékkal. Más ötletem nincs sajnos... :(
2012. jan. 26. 08:34
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen tudomásodra hozta, h nem érdekled. Nem értem miért nem értesz a szép szóból! Ne vergődj, úgyis hiába szerintem.
2012. jan. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy, 20L
2012. jan. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Örülni nem az ajándék miatt szokás, hanem azért, mert egy olyan illetőtől kapod, aki kedves a számodra.


Te számára egy pattanás vagy a seggén. Mit nem értesz?

2012. jan. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
49%

Ha megmondta hogy kopj le, akkor miért kell tapadni rá továbbra is? Lépj túl rajta, hagyd békén, ne zaklasd a vackaiddal!!! Olyan idegesítőek az ilyen tr.gerek!!!!! :@


22/L

2012. jan. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felejtsd el a csajt, nem akar tőled semmit, és ha ezt megkapja, akkor ez nem fog megváltozni, csak kidobsz az ablakon egy rakás pénzt.


28/n

2012. jan. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, meg hagyd békén. Az lenne neki a legnagyobb ajándék.
2012. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

Megmondta, hogy nem akar tőled semmit. Akkor meg minek zaklatod?! Ráadásul szerinted egy ilyen ajándéktól majd meghatódik? Amilyen anyagiasnak tartják ma nagy átlagban a nőket, inkább arra fog gondolni, hogy "Na, azt hitte pár szál rózsával engem is megvehet".

Felejtsd el.

2012. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!