Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valentin nap közeledik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap közeledik. Romantikusnak találjátok-e ezt lányok?

Figyelt kérdés
A lány tudja hogy szerelmes vagyok belé, de nem akar szóba állni velem. Megkért hogy ne írjak neki többet, találkozni nem akar velem. Arra gondoltam, hogy küldök neki annyi szál vörös rózsát ahány éves a suliba Valentin napkor, névtelenül. Lányok örülnétek ennek vagy inkább ne tegyem meg?
2012. jan. 26. 08:25
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
16%

Ez annak fényében érdekes, hogy minden ember sipákol azon, hogy a karácsony mennyire elüzletiesedett, csak az ajándékozásról szól, és semmi mögöttes tartalma nincs már. Milyen magasztos vallási ünnepekről beszéltek ti?


Primitív meg te vagy, mert nem vagy képes felfogni azt, hogy milyen is a valódi élet, csak szajkózod a magadét.

2012. jan. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
16%
#30: akkor ne az ünnepet fikázd, hanem a felhajtást körülötte. Csakhogy ezzel az erővel az ÖSSZES ünnepet is leszólhatnád, mert mind a pénzszórásról szól. Akkor miért pont ezt szúrja ki magának mindenki?
2012. jan. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont ezt szúrtam ki, csak a kérdésben ez az "ünnep" szerepelt, így nyilván erre reagálok.
2012. jan. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Imadlakemese

Nem tudom feltűnt-e, de egyedül vagy a te véleményeddel, mi meg elég sokan vagyunk. Nem lehet, hogy ez jelent valamit?

2012. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
0%
#34: egyrészt nem vagyok egyedül. Másrészt ilyenkor az a matekvizsga jut eszembe, amikor az egész csoport megbukott, kivéve engem. Az igazság nem mennyiségi, hanem minőségi ismérv alapján dől el. :)
2012. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy neked nincs normális értékrended, úgyhogy bármit, mondasz, az nagyjából semmit sem számít:)
2012. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

"Akkor miért pont ezt szúrja ki magának mindenki?"

Azért, amit már mindenki leírt. Elanyagiaskodott. Az általad leírtakkal ellentétben a karácsonyt, húsvétot lehet pénz nélkül is szépen eltölteni. Plusz, a Karácsonynak, húsvétnak, van tanítása, története, háttere.


A Valentin nap csak néhány illegális házasságról szól, és szerelmesek ünnepének hívják, és romantikusnak titulálják.


Az igazság az, hogy a valóban romantikus emberek minden nap megajándékozzák egymást egy aprósággal, a valentiosok meg jó sok pénzt költenek egymásra egy napon, aztán mennek mennek vissza a szeretőjükhöz.


"egyrészt nem vagyok egyedül" oké. Emelj ki egyetlen válaszolót is ennél a kérdésnél, aki veled együtt a Valentin nap mellett van. Mármint a kérdezőn kívül. Szerintem pici vagy, még, majd meglátod miről beszélünk. :)

2012. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
0%

#37: a Valentin-napot is lehet pénz nélkül tölteni. Annyira biztosan, mint a karácsonyt.


Ennek is van tanítása, emlékeztet a szerelem fontosságára.


Egyéb?

2012. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem fontosságára engem nem ez emlékeztet. Egy normális kapcsolatban az a természetes, ha minden egyes nap megajándékozod a párod! NEM tárggyal, vagy ajándékkal,hanem bármilyen figyelmességgel. Ezt hosszan részletezhetném, hogy mikre gondolok, de aki érti, az úgyis, aki csak kötekedne, annak mindegy. :)

És ne gondold, hogy ezt csak úgy írom, mert nem, mi tényleg minden napot úgy töltünk, mintha az épp egy évforduló vagy valentin nap lenne, akkor is ha épp fáradtan érünk haza, nincsenek ilyen kifogások, hogy most nincs kedvünk egymáshoz, mert minket ez dob fel, ez pihentet, ettől vagyunk boldogok. Elismerem, kevés az ilyen kapcsolat, de ha valaki harmóniában, szeretetben él, nem lesz szüksége a valentin napra.

A karácsony pedig azért fontos nekem, mert ilyenkor tényleg mindig összejön az egész család, egyébként nagyon ritkán látom őket, mindenki más városban van... együtt készülődünk, sütünk, főzünk, filmeket nézünk, beszélgetünk és nem az ajándék benne a fontos, de szerintem azért valahol az is, mert kedveskedhetsz azoknak, akiket szeretsz, és ha tényleg szereted őket, ez örömöt jelent majd :) és itt nem azt értem, hogy plazma tv-t kell adni...

én gyakran egy 300 forintos kis kacatnak jobban tudok örülni, mint egy nagy több ezres dolognak. és gesztusnak viszont nagyon kedves, ha találsz olyat, amit a másik kedvel, és örömet okozol vele. Dehát kinek miről szólnak ezek az ünnepek...

2012. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Sikerült rendesen eltérni a tárgytól. :D
2012. jan. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!