Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két randi között folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két randi között folyamatosan kell tartani a kapcsolatot a csajjal?

Figyelt kérdés
A múlt héten volt egy randim egy csajjal, és megegyeztünk a randi végén, hogy jövő héten még elmegyünk valahová. Én csak egyszer írtam neki SMS-t. Válaszolt, megint írtam és nem válaszolt arra. Most meg készülök felhívni őt. Nagy hiba az, ha nem zaklatom minden nap telefonhívásokkal az első két randi között?
2012. jan. 24. 12:42
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:

Csak néhány dolog: kicsi vagyok, a fejem nagy és kerek, a szemem beesett, karikás és semmilyen színű, az orrom nagy és görbe, a fülem eláll, a hátam görbe, és ez csak egy töredéke annak, amit fel tudnék sorolni.

A 84%-osnak csak annyit: ha nekem nem hiszel, nézz szét, hány olyan srácot látsz bnővel, akire mindezek igazak (és nem gazdagok)! Garantálom, h egyet se fogsz.

2012. jan. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
Ha a felszínességtől eltekintünk, sok kedves, aranyos, normális lány létezik, de én is azt szeretném egyébként, ha nem érdekelnének a lányok. Csak ezt elég nehéz elérni, mert ugyebár az ember társas lény, egyedül pedig sztem sose leszek boldog. De hát ez van, ezt szánta nekem a sors.
2012. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
és ezzel a mértéktelen önsajnálattal és mások felett való ítélkezéssel jobb lesz bármi is?
2012. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
Nem, de nem is azért írom, h jobb legyen, hanem h a kérdésekre válaszoljak, aztán persze ha vki reagál rá, arra visszareagálok, stb.
2012. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:

hát nagyon értelmes és építő jellegű válaszaid vannak.

minden nő köcsög, felszínes p*csa, és csak a külső, meg a pénz számít nekik.

ezzel aztán sokat segítesz bárkinek. még a hozzád hasonló, de még önmagába nézésre képes embereket is eltereled erről az útról az önsajnálat meg az utálkozás felé...

2012. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
És ha hallgatnak rám, akkor ezzel megkímélem őket a további csalódásoktól, idő- és pénzpazarlástól, önlejáratástól, stb.
2012. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:

Jaj, te vagy a hős! -.-

B+ nézz már magadba. Tiszta beképzelt, öntelt, felsőbbrendű, mindenkinél mindent jobban tudó, szánalmas, önsajnáltató, más szemében a szálkát, magáéban a gerendát sem észrevevő, idióta kisfiú vagy még te, nem férfi... Most már értem, miért nem kellesz senkinek. És meg is értem őket.

2012. jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
Ezt magadról akartad írni? Hasonlóan szépek derültek ki rólad ennél a kérdésnél, de sztem ezt itt hagyjuk abba, mert mindkettőnket kimoderálnak, meg amúgy sincs sok értelme.
2012. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 A kérdező kommentje:
Ugyan már chill gyerekek! Nem kell csetepatét rendezi a nőkról alkotott eltérő véleményetek miat. Van egy tuti megoldás számotokra, akik tapasztalatlanok vagytok és nincs önbizalmatok...nem is olyan régóta, lehet Kínából rendelni full élethű szilikon babát. Komolyan mondom tökre olyan mint egy élő hölgy. Csak nem beszél és nem mozog:) (Most sokan mondani fogjátok hogy akkor tökéletes). Na szóval, sztem rendeljetek egy ilyent, és gyakorolgassatok rajta, fedezzétek fel a nő rejtelmeit. És tutira elillan a bizonytalanság és más hozzáállással fogtok majd az újabbnál újabb hódításokba belekezdeni.
2012. jan. 26. 21:52
 70/70 anonim ***** válasza:
kössz, de én lány vagyok, és nincsen problémám a pasikkal, általában vannak jelentkezők, úgyhogy én nem élnék ilyesmivel. ezt a tökéletes személyiségű nagyszájú hülyegyereknek mondd;)
2012. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!