Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két randi között folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két randi között folyamatosan kell tartani a kapcsolatot a csajjal?

Figyelt kérdés
A múlt héten volt egy randim egy csajjal, és megegyeztünk a randi végén, hogy jövő héten még elmegyünk valahová. Én csak egyszer írtam neki SMS-t. Válaszolt, megint írtam és nem válaszolt arra. Most meg készülök felhívni őt. Nagy hiba az, ha nem zaklatom minden nap telefonhívásokkal az első két randi között?
2012. jan. 24. 12:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
0%
A csajok nagy része gerinctelen, sokszor még akkor is, ha nem tűnik annak. Nem képesek nemet mondani, inkább megpróbálnak kitörölni az életükből. Persze nem biztos, h direkt nem vette fel, de valószínű.
2012. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:

Ha tényleg írt smst még a randi után, akkor nagyon úgy tűnik, hogy csak nincs most ideje felvenni. :)

Később próbáld meg újra, vagy lehet ő fog visszahívni amikor meglátta, hogy hívtad.


28/n

2012. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
BUKTAD. It's game over
2012. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:

Szerintem hanyagold, most a csaj egy ideig. Küldtél üzenetet, hívtad, most rajta áll. Te jelezted, hogy nem felejtetted el. Várd meg, hogy keressen. Az nem kifogás, hogy nincs pénze, e-mail is van a világon. Ha nem keres lépj tovább. Jegyezd meg, hogy egy jó kapcsolatban két egyenrangú fél van, ha te az elején már ott lihegsz, akkor csak elijeszted (nincs más dolgod az életben, nincs más nő a környéken), küldjön ő is a sikeres kapcsolatért.

27F

2012. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:

jaj ugyan, hagyjuk már basszus, nem ül mindenki a telefonja mellett naphosszat. 20 éves, lehet, hogy vizsgái vannak, épp vizsgázik, vagy csak tanul, és nem nézi a telóját. lehet, hogy nincs is pénz rajta. ne vonjunk már le ilyen messzemenő következtetéseket arról, hogyha nem veszi fel a telefont, akkor máris nem jött be neki a srác -.-"


ha nem jöttél volna be neki, akkor nem mondta volna, hogy találkoztok jövő héten, meg azt sem írta volna meg neked, hogy jól érezte magát.


este próbálkozz újra. ez még tökre nem jelent semmit.

19/L

2012. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
Ha társkeresőn találtátok egymást, akkor lehet, hogy minden nap van randija. Lehet, hogy másnap találkozott valakivel, akivel jobban érezte magát.
2012. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 A kérdező kommentje:
Nem társkeresőn, chaten, de ez lényegtelen sztem. Mondjuk mindig kell számolni azzal, hogy minden egyes megnyilvánulása a csajnak pont annyira lehet baráti is mint annál esetleg több. Lehet csak nekem tünt úgy, hogy bejövök neki, és számára csak egy jó kis baráti beszélgetés volt, mert mondjuk nem merte megtenni azt, hogy elküld még az elején és ezért végigülte a 3 órát és próbálta jól érezni magát. Az meg, hogy azt mondta hogy jövő héten is találkozunk lehetett amiatt, mert nem akarta hogy elszontyolodjak ott előtte és az, hogy megpuszilt lehetett sajnálatból is. Most meg azon gondolkodik, hogy tudjon lerázni, úgy, hogy ne hozza magát kellemetlen helyzetbe és engem se sértsen vérig. Most írok mindjárt egy SMS-t, hogy ha nem akar többet találkozni velem, akkor csak egy nemet írjon vissza. Mert k*rvára megnyugtatna.
2012. jan. 24. 14:43
 18/70 anonim ***** válasza:

Jaj, ne csináld már ezt... Most csak azért, mert nem vette fel a telefont? És hogy illik bele a kis összeesküvés-elméletedbe, hogy írt sms-t utána...?

Legyél már picit türelmesebb, és este próbáld meg újra felhívni.

Megint #4 voltam.

2012. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
Egy kicsit több önbizalmat :)
2012. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
Felhívtad?
2012. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!