Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két randi között folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két randi között folyamatosan kell tartani a kapcsolatot a csajjal?

Figyelt kérdés
A múlt héten volt egy randim egy csajjal, és megegyeztünk a randi végén, hogy jövő héten még elmegyünk valahová. Én csak egyszer írtam neki SMS-t. Válaszolt, megint írtam és nem válaszolt arra. Most meg készülök felhívni őt. Nagy hiba az, ha nem zaklatom minden nap telefonhívásokkal az első két randi között?
2012. jan. 24. 12:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
kérdező tudod, kifogásokat keresni a legkönnyebb. akik amiatt hisztiznek, hogy sosem jön nekik össze egy csaj sem, azok a legjobbak ebben.
2012. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
Nem kifogás, más ennyire csúnya srácot se láttam még soha bnővel, szal erről ennyit.
2012. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
ha megyek az utcán, én is minden lányt szebbnek látok magamnál... mert csúnyának tartom magam. mégis volt már barátom...és akartak már velem összejönni az elmúlt időszakban is..
2012. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy nem látlak, szóval hiába pofázok. De én nem képzellek el valami torzszülött rémnek, úgyhogy hacsak nem vagy ilyen, tutira kapsz majd csajt ha a hozzáállásodon változtatsz. Ha meg egy 1 szemű, 4 kezű hatalmas púpu szörnyszülemény vagy, akkor visszavonok mindent amit mondtam és őszinte részvétemet küldöm.
2012. jan. 26. 11:29
 55/70 anonim ***** válasza:
Kérdező, örülök, hogy végre egy pasi is igazolja a teóriámat. Ugyanis amikor magukat csúnyának gondoló fiúk panaszkodnak, akkor mindig az a benyomásom, hogy a "csúcsmodell" plázacicáknál próbálkoznak, és nem veszik észre az egyszerű, átlagos, normális lányokat.
2012. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:

11:26 Te hiába vagy csúnya (ha az vagy), férfiak közül nem mindenkinek a külső a legfontosabb, így van esélyed pasit fogni.

Kérdező, nem állok messze a torzszülött rémtől :)

Palm, ez csak a lányoknál szokott mindig így lenni, már én is írtam fentebb, h csúnya lányoknál is próbálkoztam.

2012. jan. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 A kérdező kommentje:
Írd már körül magad egy picit. Vannak születési hibáid? Eláll a füled, gülü a szemed, nagy az orrod, mi a baj? :D
2012. jan. 26. 11:42
 58/70 anonim ***** válasza:

jó, akkor egyezzünk ki abban, hogy te tökéletes vagy, mindenki más hülye, felszínes, főleg a lányok, mind büdös ribik, akik csak és kizárólag a külsőt (ja meg persze a pénzt) nézik, és mivel neked egyik sincsen, ezért vagy magányos, holott a belső tulajdonságaid messze túlszárnyalják bárkiét.


mert persze erős jellem vagy, kedves, aranyos, jó a hozzáállásod, nem akarsz görcsösen barátnőt, de mindenkiért megteszel mindent, természetesen semmin nem kell változtatnod, mert így vagy jó, ahogy vagy.


akkor kérdem én: miért akarsz barátnőt, ha úgyis az összes nő ilyen? miért kell neked ilyen elfajzott emberi lény? legyél meleg, a pasiknak úgysem csak a külső számít.


de kérdem én, ha a pasiknak nem a külső számít elsősorban, akkor miért figyelnek fel előbb a kihívóan öltözködő szép lányokra, mint a visszafogott átlagosakra? talán mégsem kéne annyira általánosítani? hmm, lehet.


de persze tuti neked van igazad, hisz neked semmi hibád nincs, a hozzáállásod is tökéletes. maradj csak így.


(irónia, ha nem esne le)

2012. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
komolyan, ez az ember szinte már élvezi, hogy sajnáltathatja magát a rondaságán... senki más nem mondhat semmi valóságosat, csakis ő. esküszöm élvezi -.-
2012. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 A kérdező kommentje:
De tényleg, a kérdés amugy tök logikus, miért kellene valikinek olyasmi amit tiszta szívből elítél. Ha a lányok ennyire gonoszak és külsőségre mennek, akkor ne akard őket. Keress más elfoglaltságot :)
2012. jan. 26. 11:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!