Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két randi között folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két randi között folyamatosan kell tartani a kapcsolatot a csajjal?

Figyelt kérdés
A múlt héten volt egy randim egy csajjal, és megegyeztünk a randi végén, hogy jövő héten még elmegyünk valahová. Én csak egyszer írtam neki SMS-t. Válaszolt, megint írtam és nem válaszolt arra. Most meg készülök felhívni őt. Nagy hiba az, ha nem zaklatom minden nap telefonhívásokkal az első két randi között?
2012. jan. 24. 12:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:

Tudom h senkinek nem kell ilyen ember, mint én, mert csúnya vagyok. Pasik közül is lehet felszíneset találni, tehát te kellhetsz másoknak. Csajok közül viszont csak olyan van sajnos.

Remélem összehoz majd a sors egy jóképű és gazdag sráccal, aki majd megcsal, megver, csicskáztat, és te mégis vele maradsz, mert jól néz ki.

2012. jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 A kérdező kommentje:
A csaj visszahivott, szombaton talizunk. Vizsgái vannak jó bőven de így is szorít rám egy kis időt. Nem mintha nagyon odalennék érte, de már itt az ideje végre valakit szerezni. Kössz a tanácsokat.
2012. jan. 25. 14:43
 33/70 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy furcsának tartjátok azt hogy 12 kor fogunk találkozni délben? :P Ideutazik a csaj mert van valami dolga és delután megy is haza. Azért gáz 12 kor randizni nem? Mondtam is neki hogy furának tartom az időpontot, de ő furcsálta, hogy furának tartom :P Azt kerdezte miért akarok mindig csak este találkozni :P
2012. jan. 25. 15:31
 34/70 anonim ***** válasza:

semmi fura nincs benne, én reggel is randiztam már, 10 órakor :D te látod, én MEGMONDTAM. hogy sok a vizsgája, egyetemre jár, ezért tűnt el... itt az élő példa, hogy a lányok jobban ismerik a lányokat, és emiatt ilyen kérdésekben inkább rájuk kell hallgatni, nem a pasikra, akik azt gondolják, hogy húúú de ismerik a lányokat.


amúgy meg vedd nagy megtiszteltetésnek, hogy vizsgák alatt időt szakít rád, én vizsgák alatt senkivel nem találkozom.:)

2012. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
14:24: 10000%-ig biztos vagyok benne, hogy nem a csúnyaságod miatt nem kellesz senkinek. hanem azért, mert hisztis vagy, másokat okolsz a saját kudarcodért, lenézel mindenkit, aki valamiben jobb, mint te és olyan baromi nagyra vagy magaddal. és majd' belehalsz, mert barátnőt akarsz, és ezt ezzel az arcoskodással leplezed. így persze, hogy nem kellesz senkinek. vagy te is csak ilyen nethuszár vagy, élőben meg kb megszólalni nem mersz.
2012. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell folyamatosan tartani a kapcsolatot! A barátom az első randink után két héten keresztül minden(!) nap felhívott. Őszintén, szörnyen idegesített, hiszen még szinte nem is ismertem. Persze egy-egy sms vagy hívás rendben van, de ne vidd túlzásba.
2012. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
19:18 Ha látnál (nem képen, élőben!), te is belátnád, h a külsőm miatt nem kellek senkinek. Eddig MINDEN lány amiatt utasított el. Amúgy meg baromi jól kiismertél, esetleg azt is tudod, melyik a kedvenc együttesem, és mi a kedvenc ételem?
2012. jan. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
drágám, nem én állítom magamról, hogy mennyire kiismerek mindenkit néhány sor alapján, illetve mennyire ismerem másik nemet ;) egyszerűen csak nem hiszek benne, hogy van annyira ronda ember kicsiny országunkban, aki senkinek nem kéne csak a külseje miatt. ott valami más hiba van vagy belső terén, vagy a megcélzott lányok terén. és nem, nem az, hogy minden csaj köcsög, és felszínes, és csak a pénzre megy, mert max 100 csajjal lehetett közelebbi kapcsolatod életed során, amikor tényleg úgy meg is ismerted őket (ha megismerted...), és az azért elég kis része Magyarország népességének.
2012. jan. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:

Hát pedig van olyan, pl. aki mostanában szokott kérdéseket kiírni, a 165 centis, 22 éves srác, ő is azért nem kell senkinek, mert kicsi. Meg én is ismerek még olyanokat magamon kívül, akik olyan csúnyák, h egy lánynak se kellenek.

Amúgy meg ha 100 csajjal volt dolgom (és nagy részük normális, nem plázacicák között keresgélek!), és mind ennyire felszínes volt, joggal gondolhatom azt, h az összes többi is az. Meg belevehetjük azokat is, akikkel valaha próbáltam szemezni, v valaha rájuk mosolyogtam, ilyenből volt vagy 1000, és soha egy se volt, aki szemezett volna v visszamosolygott volna!

2012. jan. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:

ha tényleg csúnya vagy, akkor nem a külsőddel kéne megpróbálni megfogni az embereket... azaz nem szemezéssel. hanem barátkoznod kéne, és ha tényleg olyan értékes ember vagy, mint amilyennek gondolod magad, akkor pár hónap után belédszerethet valaki.


amúgy meg ja, 1100 lány aztán tényleg olyan hatalmas része a 4 milliárdnak, hogy simán általánosíthatsz belőle :P

2012. jan. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!