Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két randi között folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két randi között folyamatosan kell tartani a kapcsolatot a csajjal?

Figyelt kérdés
A múlt héten volt egy randim egy csajjal, és megegyeztünk a randi végén, hogy jövő héten még elmegyünk valahová. Én csak egyszer írtam neki SMS-t. Válaszolt, megint írtam és nem válaszolt arra. Most meg készülök felhívni őt. Nagy hiba az, ha nem zaklatom minden nap telefonhívásokkal az első két randi között?
2012. jan. 24. 12:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyes vagy! Ha most írsz egy számonkérő sms-t, akkor bebizonyítod, mennyire egyszerű vagy, unalmas, hogy más progamod sincs az életben, mint az ő üzeneteit várni. Majd ír, ha hiányzol neki, ha pedig nem, akkor lehet keresni mást.

Én a csaj helyében hiába lett volna jó a találka, ezért a görcsölésért és számonkérésért tennélek lapátra!

27F

2012. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
Utolso: latszik h nem vagy no. A nok nem igy gondolkodnak. Soha nem tennek lapatra valakit azert mert aggodik, bizonytalan, vagy felreert es emiatt gorcsol. Ez pasi szokas.
2012. jan. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
Tényleg látszik h nem nő, mert ismeri a nőket :)
2012. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
Jaj de okos vagy te meg mindig... Mindig hasonlo beszolasaid vannak. Gondolom meg egy normalis kapcsolatod sem volt, szoval nagyon ismerheted te is a noket.
2012. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
Gondold csak végig: kikre jellemző, h csajoznak, nőkre v férfiakra? Akinek több tapasztalata van benne, az jobban ismeri a nőket, ennyi :P
2012. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:

Egy no jobban tudja, mit akar. Es engem is tobbszor ertett mar felre pasi az ilyen idiotak miatt, akik ezeket a marhasagokat sulykoljak az emberekbe... Ne keresd, szard le, mert ez kell a nonek. Aha. Persze. Kamu.


Ennyi erovel a csajok szoktak pasizni, megsem mondja egy sem, hogy jaj, sokkal jobban ismeri a pasikat, mint ok sajat magukat. Lehet neked is meg sokaknam ezert nem volt meg normalis kapcsolatuk, mert ennyire nagyra vannam ferfitarsaik elkepzelesevel.


De lehet csak bennem van annyi gerinc, hogy ha egy pasi nem erdekel, akkor megmondom neki. De nem hiszem, h csak en lennek ilyen.

2012. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:

"Egy no jobban tudja, mit akar."

A hét vicce, már bocs :D


"Ennyi erovel a csajok szoktak pasizni, megsem mondja egy sem, hogy jaj, sokkal jobban ismeri a pasikat, mint ok sajat magukat."

Mert ti nem tanultok a saját hibáitokból, ugyanúgy újra és újra összejöttök egy jóképű, magas, de bunkó és üresfejű pasival.


"De lehet csak bennem van annyi gerinc, hogy ha egy pasi nem erdekel, akkor megmondom neki. De nem hiszem, h csak en lennek ilyen."

Lehet h te ilyen vagy, nem tudhatom, de nagyon kevés ilyen nő van.

2012. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:

Persze, csak a nok hibasak, hogy nem kellesz nekik:)

Savanyu a szolo. Hat erre csak azt tudom mondani, hogy:

CIKI

2012. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
Ezek után asszem te már akkor se kellenél, ha vmi csoda folytán belém bolondulnál :) Inkább maradnék egyedül, ugyanis én nem vagyok felszínes, és a személyiség is számít nekem - tehát egy öntelt, álszent, magát nem ismerő liba nem kell :)
2012. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:

BELÉD BOLONDULNI? HAAAAHHHAAHAAA. Huhh. Ez jól esett most. Ilyen ember, mint te, senkinek nem kell, észrevehetted volna már abból, hogy egy nőnek sem kellesz;) ellenben én azért szoktam kelleni másoknak. Volt egy több éves kapcsolatom nemrég, sztem rólad még egy több hónapos sem mondható el.


Akkor ki is a szánalomtenger? Segítek: te;)

2012. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!