Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két randi között folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két randi között folyamatosan kell tartani a kapcsolatot a csajjal?

Figyelt kérdés
A múlt héten volt egy randim egy csajjal, és megegyeztünk a randi végén, hogy jövő héten még elmegyünk valahová. Én csak egyszer írtam neki SMS-t. Válaszolt, megint írtam és nem válaszolt arra. Most meg készülök felhívni őt. Nagy hiba az, ha nem zaklatom minden nap telefonhívásokkal az első két randi között?
2012. jan. 24. 12:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
0%
Külsőn kívül mással egyszerűen NEM LEHET egy lányt megfogni. Ha külsőre egyáltalán nem tetszem egy lánynak, akkor csinálhatok akármit, tetszhet neki akármennyire a belsőm, barátságnál több soha a büdös életben nem lesz belőle, ezt is tapasztaltam már számtalanszor.
2012. jan. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
Nekem meg az a tapasztalatom, hogy az exemmel egy évig csak barátok voltunk, külsőre nem is jött be, de a személyisége, a figyelme, a kedvessége és az, hogy elérte, hogy felnézzek rá, annyira megszerettette velem, hogy utána több évig együtt voltunk. Csak hát ehhez türelem kell, nem feltétlen alakul ki bármi 1-2 hónapmután. Nekünk egy év kellett. Addig teljesen megismertük egymást.
2012. jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
Ha abszolút nem jött volna be külsőre, akkor nem jöttél volna össze vele 20 év után se. Egyébként is, barátságból szerelem egy lány esetében kb. 1 millió esetből egyszer lesz.
2012. jan. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:

én eddig mindig barátságból lettem szerelmes ;) és már ez 3szor megtörtént. csak hát ebből kétszer nem kellettem a srácnak.


és nem, egyáltalán nem jött be külsőre, mert épp a fordítottja volt annak a típusnak, akik nekem tetszenek. ha valakit tényleg nagyon megszeretsz, utána már szépnek látod akkor is, ha nem az...

2012. jan. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
Hiába fordítottja volt, minden lánynak van egy szint, ami alá nem megy, belsőtől függetlenül, és jó páran vagyunk, akik egy lánynál sem ütjük meg ezt a szintet.
2012. jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 A kérdező kommentje:
Szerintem a fő probléma azon csávok esetében akik úgy érzik, hogy senkinek sem kellenek az az, hogy nekik is a lehető legszebb csajok tetszenek a legjobban. És szerintem természetes hogy nem fogod csak úgy levenni őket a lábukról egy kis mosollyal, meg olyan tekintettel, mert ezek a lányok már nagyon megszokták hogy mindenki rájuk mosolyog és 'úgy' tekint rájuk. Ezért, hacsak nem tudod valami mással magadra vonni a figyelmüket, akkor szerintem olyan lányokat kéne kiszemelj magadnak, akik nincsenek annyira hozzászokva ahhoz hogy mindenki rájuk mosolyog, és tán még értékelhetik is és nagyobb esélyekkel indulsz náluk. Belátom, van egy olyan filozófiája a férfi embernek, hogyha más megkaphat gyönyörű nőket, akkor nekem is kijár, mert nem lehet annyira igazságtalan az élet hogy én ne kapjam meg azt ami másnak kijár. Én is ez szerint éltem, és nem volt csajom sokáig. Hidd el, a megoldás abban rejlik, hogy alább hagyod a mércét ;)
2012. jan. 26. 10:54
 47/70 anonim ***** válasza:
Nem így van, kérdező, legalábbis nálam biztosan nem. Próbálkoztam már kifejezetten csúnya lányoknál is, de csúnya pasi még nekik se kell.
2012. jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
szerintem meg igaza van a kérdezőnek. plusz még az is beleszól, hogyha pl a csúnya lányok látják, hogy előtte szép lányoknál próbálkoztál, és utána náluk, akkor azt fogják érezni (jogosan), hogy neked már mindegy, csak legyen valaki. ha nincs ló, jó a szamár is. és ez egy lány számára sem vonzó.
2012. jan. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
Arról már nem tehetek, ha ők nem tudják elképzelni, h én belső alapján szelektálok ;)
2012. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 A kérdező kommentje:
Hát akkor meg viselkedni kell megtanulni egy lánnyal. Van ami bejön a lányoknak, van ami nem jön be. Kisérletezni kell. Ha egyféleképpen nem jön be, megpróbálod másképp. Én nem vagyok kifejezetten csúnya, sőt jóképűnek is szoktak mondani, de annyira balfácán voltam viselkedés terén, hogy képtelen voltam vonzalmat gerjeszteni a csajban, remegett a hangom, idegeskedtem, görcsöltem, nem néztem a szemébe...és be kellett látnom, hogy ezeket valahogy meg kell változtatni. Szóval, nem garancia az aranyos pofi se a sikerre. Ne ez legyen a kifogásod. Próbálj más utakat keresni.
2012. jan. 26. 11:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!