Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két randi között folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két randi között folyamatosan kell tartani a kapcsolatot a csajjal?

Figyelt kérdés
A múlt héten volt egy randim egy csajjal, és megegyeztünk a randi végén, hogy jövő héten még elmegyünk valahová. Én csak egyszer írtam neki SMS-t. Válaszolt, megint írtam és nem válaszolt arra. Most meg készülök felhívni őt. Nagy hiba az, ha nem zaklatom minden nap telefonhívásokkal az első két randi között?
2012. jan. 24. 12:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
Sztem ha nem válaszolt az sms-re, akkor nem jöttél be neki.
2012. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 A kérdező kommentje:
Jól van, nem a kérdésre válaszoltál.
2012. jan. 24. 12:49
 3/70 anonim ***** válasza:
Hívd fel mindenképpen,hogy éreztesd vele,hogy bejött neked,és szeretnél még vele találkozni.Nem kell naponta sms-ek százával bombázni,egy kicsit had izguljon ő is :)
2012. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
Nem, abszolút nem hiba. Mikor legközelebb felhívod, akkor tisztázzátok a következő randi részleteit, és ennyi... Amúgy meg olyan szintű kapcsolattartás az "elvárt", amilyen a randi előtt is működött kettőtök között.
2012. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi baj egyelőre.


A második sms-re már nem írt vissza, de gondolj bele, előbb-utóbb el kell "harapni" az sms-folyamot, különben egész nap csak irkáltok.


Hívd fel és kedvesen hívd el valahova.

2012. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 A kérdező kommentje:
Nem vette föl. Akkor hát ezek szerint nem jövök be neki :( Pedig jól érezte magát a randin, nevetgéltünk, 3 órát jól elbeszélgettünk, és azt mondta, hogy jövő héten találkozhatunk. Meg megpuszilt....ehhh, a lányokon ki tud eligazodni?
2012. jan. 24. 13:05
 7/70 anonim ***** válasza:

Iskolában van v. dolgozik...? Nem biztos, hogy szándékosan nem vette fel. Próbáld meg pár óra múlva újra!

#4 voltam

2012. jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak nem látta, hogy hívod? Én később megpróbálnám újra mégegyszer, ha akkor se veszi fel, akkor hagynám az egészet.

Mondjuk ha azért nem veszi fel, mert nem jöttél be neki, akkor elég gerinctelen hogy így csinálja... Lehetne benne annyi, hogy megmondja a frankót.


Amúgy hány évesek vagytok?


28/n

2012. jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:

Igen, hidd el, ez semmit nem jelent még, bármi lehet, ami miatt nem tudja felvenni.


Estefelé, 6 körül hívd újra!

2012. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 A kérdező kommentje:
Nem tünt egy gerinctelen csajnak. Tök pozitívnak éreztem a randit. Még este írt is SMS-t, hogy köszöni az estét, jól érezte magát. 23 vagyok, ő 20.
2012. jan. 24. 13:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!