Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Bejön nektek ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Bejön nektek ez az alkat? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Kicsit önbizalomhiányban szenvedek,és jól esne pár pozitív kritika


2012. jan. 6. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
a mai lányoknál ez van,ma megbeszélték h járnak,de ugy h nem is találkoztak beszéltek pár szót aztán már kinn van h kapcsolatban:D:D
2012. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
figy én vagyok az aki 3.diknak irt,(csaj) ha nekem irtad azt h honnan tudom h mit érzel,akk megnyugtatlak,mert minden csajnál van ilyen,mik beakarsz jönni egy pasinak,de az eluasit,vagy nem néz rád akármit is teszel,és az előző pasijaid kidobtak és nem mondták meg h miért vagy éppen az h mindent a szemed elé hordtak,attól van ez a rossz érzés.és te már nagyon szeretnél egy jó pasit aki szeret és nem ver át,és eközben sok hülye fiú akad akik mellesleg eléggé rondák..ekkor beadod a derekad és jársz eggyel..és ugy érzed h te csak egy ilyen pasinak vagy jóó,h igy lealacsonyodtál erre a rossz szintre...és akk tör rád h milyen csunya vagy és nem kapsz vigasztalást senkitől..és beletörődsz abba h ilyen vagy..pedig nem kellene,hidd el jó csaj vagy,fel a fejjel,akiket kiszemeltél v a pasijaidd voltak azok h*lye bun*ók!:DD és vár az élet és egyszer majd,ha nem is vársz rá megtalál a szerelem :DD
2012. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
púha
2012. jan. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:

nekem tetszik


20 f

2012. jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
fájt az igazság hogy moderáltattad azt hogy akinek nincs esze annak saja osztani kell? :D
2012. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
hehe bocsi nem ide akartam XDDDDDDDDDD
2012. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy kamu-e a kérdés, de az biztos, hogy a lány a képen nagyon szép. nekem tetszik úgy ahogy van, esetem.
2012. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
nemrossz csaj :)
2012. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:

Tipikus önbizalomhiányos, tucattermék, magamutogató, átlagos szürke egér vagy... 80B-s "mell"? Huhh, cicám, az egy nagy 0. Szerintem neked AA-s és kipárnázva B :D :D :D

Lúzer vagy, édes.

Max. a 13-15 éves kis kockap*csök gerjednek be rád.

2012. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:

14:35


kerek mellek?!


Te hol látsz a képen melleket, ne haragudj??

Én egy kipárnázott, kiponyvázott, behorpadt gebe mellkast látok.

2012. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!