Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok nektek külsőre milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek külsőre milyen csaj jön be?

Figyelt kérdés
nekem ilyen: szeme barna vagy fekete, szerintem gyönyörű. haja az ne legyen rövid, de igazából mindegy milyen hosszú, orra közepes vagy kisebb igazából mindegy csak illjen az arcához, és ne legyen azért nagy sem, aztán a testalkata vékonyabb, ne legyen túl alacsony sem túl magas. melle normál méretű de nem baj ha nagyobb csak az se legyen túl nagy se túl kicsi. igazából az aranyos lányokra bukok. :-) aki azért ilyesmi az nyugodtan írhat. ;) 17/f
2012. jan. 2. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyen: [link]
2012. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hú az sem rossz nekem ilyen:

[link]

[link]

[link]

2012. jan. 2. 22:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Meg ő: [link]
2012. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen, de az ezekhez hasonló. Ja és az ukrán és az orosz lányok a zsánereim :)

[link]

2012. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
amúgy hosszútávra gondoltam. :D
2012. jan. 2. 22:36
 6/11 anonim ***** válasza:
alacsony, barna hajú, barna szemű, átlagos testalkat: nem aza szupervékony, de azért sokminden fognivaló ne legyen az oldalán.. igazából az a legfontosabb, hogy ha ránézek, akkor ne egy fullos csajt lássak, azokat csak meg akarom ba-szni. aranyosat akarok, azok a barátnőnek valók..
2012. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenek:

Pl: Toldi Zsuzsi: [link]


Tímea Majorova: [link]


Erőss Tímea. [link]


Az ilyen kaliberű csajok,a fitneszesek.

Legyen toppon mindene külsőleg


24F

2012. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Maidx14 ***** válasza:
Rövid távon attól függ mennyit ittam, hosszútávon nézzen ki jól, legyen kúltúrált és fogjon meg a belső tulajdonságaival.
2012. jan. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem a tesód jön be
2012. jan. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sokáig meg voltam győződve hogy nekem a szőke, egyenes hajú lányok jönnek be.

Erre most teljesen oda vagyok egy lányért aki barna göndör hajú... Tehát ennyit az ideálokról.

A külső annyira nem számít mert sok szép lány van, de köztük kevés az olyan aki nem beképzelt, nem rázza magát minden hétvégén a discoban, nem pózol 20 partyképen.

2012. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!