Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Bejön nektek ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Bejön nektek ez az alkat? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Kicsit önbizalomhiányban szenvedek,és jól esne pár pozitív kritika


2012. jan. 6. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:

először is tök gáz az ilyen tükörben pózolós pucsítós cucc és még gyerekes is.

ha valaki tényleg az alakjáról akar komikat nézni az csinál/csináltat egy olyan képet amin egyenesen áll és szemből esetleg oldalról van...aki így pucsít az ne mondja hogy nincs önbizalma, akik ilyen képet csinálnak azok azt sugalják hogy "nézd milyen jó csaj vagyok, nem győzöm magam fotózgatni"...

és sztem az is gáz hogy itt mutogatod magad. nagyon gyerek lehetsz még...

2012. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 A kérdező kommentje:
Ez a problémám nekem is amit írtak előbb(ne legyél túl gebe) hogy túl sovány vagyok,és tuti ezért nem jövök be a srácoknak
2012. jan. 6. 14:22
 23/83 A kérdező kommentje:
Azért csinálok ilyen képet igen,hogy kicsit felhívjam a srácok figyelmét,DE azért mert egyszerüen senki sem próbálkozik nálam,és ezért érzem azt hogy valami baj lehet velem..összesen ez a 2 srác volt aki odajött,és próbálkozott,nekem meg nincs önbizalmam hogy odamenjek,és én szólítsak le valakit..
2012. jan. 6. 14:24
 24/83 anonim ***** válasza:
ok, ha nagyon akarod leszólíthatlak. helyszín/időpont?
2012. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 A kérdező kommentje:
gyöngyösi vagyok :)
2012. jan. 6. 14:25
 26/83 anonim ***** válasza:
hehe :D 20 vagyok, két pasim volt :) hol probléma ez? :D
2012. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:
0%
Figyi, akkor lóbáld a nem létező csöcsödet és azzal is felhívod magadra a figyelmet... Jesszusom, de ostoba vagy.
2012. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
Ez nem azért van mert tul gebe vagy meg hasonlo és ezért nem tetszel a srácoknak.Kinek mi jön be...van akinek olyan akin van mit fogni de van akinek nem és a vékonyabb lányok tetszenek..és nem is az a lényeg h más mit mond hanem az a fontos amit te gondolsz és hogy hogy érzed magad jol..csakis ez számit...Aranyos vagy számomra ennyi..és aki mást mondd annak más az ideálja ennyi..
2012. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
ma 14:26 milyen nem létező csöcsről beszélsz vak vagy?
2012. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 A kérdező kommentje:
"Figyi, akkor lóbáld a nem létező csöcsödet" Kössz!
2012. jan. 6. 14:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!