Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Bejön nektek ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Bejön nektek ez az alkat? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Kicsit önbizalomhiányban szenvedek,és jól esne pár pozitív kritika


2012. jan. 6. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 A kérdező kommentje:
Eddig 5 új üzenet jött :D Ez most azért jól esik :)
2012. jan. 6. 14:40
 42/83 A kérdező kommentje:
Ja és bocsánat hogy nem tudok válaszolni,de egy órában csak 1 privát üzenet küldhető,és már 10 perce válaszoltam egyet :(
2012. jan. 6. 14:41
 43/83 anonim ***** válasza:
sok kiéhezett kocka meglát itt egy jó csajt instant küldenek egy privit xd
2012. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
én is küldenék ha rondább lenne. így felesleges. nem fogok versenyezni 20 sráccal. tisztára értelmetlen.
2012. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:

zóna--

és te hova sorolnád magad??

2012. jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
én nem küldök itt privit senkinek mert minek... nem társkereső de még csak értelme sincs, úgyse lesz belőle semmi
2012. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
hát önbizalomhiánynak nem kéne lenni mert nagyon jól nézel ki :)
2012. jan. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
Szép vagy Viki!!:)
2012. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy egy iszonyat bombanő,de csúnya se,átlagos kb.de abból a jobbik fajta.most gondolom nyüzsögnek körülötted a pasik, akik látták ezt a képet, és tetszel nekik.az önbizalom hiány elég nagy butaság szerintem,mindenki meg érdemli azt, akit meg akar kapni(én legalábbis ezt gondolom magamról.bár, ha te vagy a képen,és nem csak az alakja olyan, mint a tied, akkor szép szemed van,és a többi...az az átlag pasiknak épp tökéletes.nekem is tetszel,de minek próbálkozzak, úgyis sokan vannak most veled el foglalva, és az egyik szinte biztos a párod lesz.bár biztos nem vagy 20nál több.én se sokkal.
2012. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
hát ez aztán pozítiv hozzáállás mondhatom...ugyse lesz belöle semmi....sose tudhatod..de még az esélyt sem adod meg magadnak akkor meg tényleg nem lesz belöle semmi...én csak ennyit mondok
2012. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!