Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Bejön nektek ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Bejön nektek ez az alkat? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Kicsit önbizalomhiányban szenvedek,és jól esne pár pozitív kritika


2012. jan. 6. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
az alkat bejönne, a kép és a póz borzalmas
2012. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
Még szép hogy bejön :) És a szemed okosan sugárzik, és felerősíti azt a vörös érzést, amit a hajad és a vonásaid kifinomultsága tükröznek. A mosolyod gyújtja lángra körülötted az illatod.
2012. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
figy csaj vagyok(nem vagyok leszbi),de akárki akármit meondd szard le,érezd jól magad a bőrödben mert te egy vagy ,nincs belőled kettő és akinek nem jösz be,ha megváltozol is akk se jössz be,légy önnmagad,érezd jól magad és sokkal jobb lesza a kisugárzásod és majd regadnak a pasik :)
2012. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:

nem igen nézel ki önbizalom hiányosnak... azok így néznek ki :D

[link]

2012. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 A kérdező kommentje:
Te honnan tudod,hogy én mit érzek?
2012. jan. 6. 14:13
 6/83 anonim ***** válasza:
Borzalmas ez a tukorbenfenykepezek... Az arcod nekem tetszik, de az alkatrol h mondjunk velmenyet ilyen keprol? Csak az alkatod nem latszik rajta, tegyel egesz alakos kepet, szembol v hatulrol.
2012. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:

Bejön az egész test meg minden de a fényviszonok közt ez nem olyan elönyös kép de amugy 10/8 és feles.


22/F

2012. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 A kérdező kommentje:
volt összesen két pasim,az egyik 1 hét után a másik 3 hét után dobott..azóta nem merek nyitni a srácok felé
2012. jan. 6. 14:13
 9/83 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön . Nagyon szép vagy Nincs okod önbizalomhiányra

F/14

2012. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 The Fixer válasza:
gyönyörű vagy,csak ne állnál ilyen krvás tükörhobbit pózban.
2012. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!