Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves fiúk! Miért van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk! Miért van az hogy egyálltalán nem kezdeményeztek? Lent.

Figyelt kérdés
Komolyan kíváncsi lennék hogy a fiú társadalom hányadán áll a magabiztosságban. Komoly válaszokat kérek. Miért nem szoktatok kezdenyezni mikor látszik hogy a lány érdeklődik utánnad és neked is tetszik a lány?(Kivétel persze akinek barátnője van az nenagyon kezdjen ki más csajjal.)
2011. dec. 21. 16:39
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
mert ugy fosik oda menni hogy a hányinger kerülgeti pl vegyünk engem van 1 csaj kb 3 2 ével idösebb nállam de tetszik nagoybb vok nála és ugy fosok oda menni hogy a gazella kinevet
2011. dec. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Lassan már a lányok dolga lesz, úgy is ők választanak, akkor minek lépjenek a fiúk?Csak hogy ne érjen titeket elutasítás?Minket érhet mi?
2011. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Ha ti választotok nektek is ugyanúgy vállalni kell a rizikót!
2011. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
kedves kérdező. úgy látom, nem csak helyesen írni, de számolni sem tudsz.
2011. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
58%

Amúgy fölösleges ezen agyalni, a lényeg, hogy azoknak van igaza akik írták a sok indokot, hiszen látod te is, hogy nem kezdeményeznek, azért írtad ki a kérdést, magyarul hiába várod a sült galambot, az nem fog eljönni bármilyen kényelmes is lenne, szidhatod a fiúkat, de gondolkozz csak el a helyzetükön amit lányként uyge nem érzékelsz.

Említetted a szülést, elég ócska indok, a férfiak(már a jobbak) segítik és támogatják a terhes feleségüket ahogy tudják, én meg is szülném a gyereket ha lehetne a feleségem helyett, hogy ne fájjon neki.

Ti lányok csak a szépségetekkel, külsőségekkel foglalkoztok.Erre azt tudom mondani gyere el velem csajozni és megmutatom neked, hogy 100 csajhoz odamegyek normálisan, udvariasan, mind a 100 elutasít, és akkor hinnél nekem ha így nem.

A nők nagyon könnyű helyzetbe kerültek, válogathatnak kedvükre elutasítás nélkül, ez milyen jó már nem?De besz*pták mert sokaknak ez már feltűnt és esélyegyenlőség miatt már most átalakulóba van ez az egész folyamat.

2011. dec. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Nekem bejön ha egy fiú félénk és nem kezdeményez.

Kövezzetek meg érte...

2011. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Ha virágot dobnak elém, én virágot dobok vissza!
2011. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Ő megszül. és ha nagy szerencséd van a saját gyereked neveled fel.... :(


Én rosszabb vagyok mindannyiotoknál. Én eddig egyszer próbálkoztam idegennél, és nem utasított el sőt. Ahogy elkezdtem józanodni, megijedtem, és kihátráltam...

Aztán 3-4 alkalommal próbálkozott nálam idegen lány, de vagy nem tetszettek, vagy megmagyaráztam magamnak, miért csinálok úgy mintha nem venném észre. (Fiatal, rossz a stílusa, trágár stb.)


Szerintem haszontalan vagyok, és ha valaki az ellenkezőjét akarja bebízonyítani néha még meg is haragszom, amiért átakar vágni.

2011. dec. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Van a nyomorék, aki egyaltalan nem kezdeményez... Van az átlagos,aki néha de csak a biztosra kezdeményez... Van a síkhülye, aki minden csajhoz odamegy... És van 2 fajta nőcsábász az első: aki a bicepszét használja az esze helyett és a diplomanellüli lányok istene. A másik: aki az eszét használja a csakozáshoz.
2011. dec. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 aszomszedneni ***** válasza:

most csak a magam nevében :

1részről lusta vagyok .

másodrészről nem igazán értem én ezeket a jelezgetéseket (valszeg kicsit közre játszik ebben az önbizalmam hiánya is ) , nyilvánosan meg nem fogom magam "égetni".

három: a b*szás nekem nem elég motiváció.

2011. dec. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!