Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves fiúk! Miért van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk! Miért van az hogy egyálltalán nem kezdeményeztek? Lent.

Figyelt kérdés
Komolyan kíváncsi lennék hogy a fiú társadalom hányadán áll a magabiztosságban. Komoly válaszokat kérek. Miért nem szoktatok kezdenyezni mikor látszik hogy a lány érdeklődik utánnad és neked is tetszik a lány?(Kivétel persze akinek barátnője van az nenagyon kezdjen ki más csajjal.)
2011. dec. 21. 16:39
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Én szoktam ha látom, hogy nem vagyok neki közömbös.
2011. dec. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Persze vannak kivételek és dicséretes tőled hogy még pasi vagy úgymond mert ha egy lány kezdeményez az nagyon arra vall hogy hiány van az igazi pasikból, kettő, pedig igen kellemetlen a fiúnak is de a lánynak is ha a lány megy oda. Vagy egyszerüsítve aki nem kezdeményez az nem pasi és nem megy oda hozzá. :S
2011. dec. 21. 16:47
 3/42 anonim ***** válasza:
74%
én tegnap is kezdeményeztem. mondtam az asszonynak: hozz már egy sört a hűtőből. ezzel megvolt az előjáték...
2011. dec. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Kezdeményeznék ha kapnék jeleket, de inkább azt tapasztalom, hogy mindeki azonnal elkapja a tekintetét ha ránézek, talán még az is akinek bejönnék. Enélkül pedig nem fogok odamenni egy idegenhez se...
2011. dec. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
én szoktam kezdeményezni. sokat. sok helyen. általában leszarnak. biztos szarul csinálom :)
2011. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Kedves 16:49 es a sörrel!

Igencsak könnyű akinek már nem kell találni magának társat mert mát megtalálta. Ha viszont egy poént írtál be akkor valószinű vagy olvasni nem tudsz vagy egyszerűen egy idióta vagy, mert direkt kiírtam miszerint komoly válaszokat kérek! De ennek ellenére köszönöm a kommentet.

2011. dec. 21. 16:54
 7/42 A kérdező kommentje:

Kedves második 16:49!

A mai lányok igencsak szerények egy bizonyos szinten és ha tetszel neki akkor igenis elfogja fordítani a fejét hogy leplezze mennyire, hogy is mondjam... elvezte hogy valaki éppen szemezik vele. Ha már látod hogy utánna rád pillant titokban akkor nyert ügy és utána mehetsz oda hozzá.

2011. dec. 21. 16:58
 8/42 A kérdező kommentje:

Kedves 16:53-as!

Magabiztosnak kell lenni különben nem ér semmit, és ha a lány látja miután elküldött hogy éppen bánatodban lógatod az orrod akkor igenis azt fogja mondani magában hogy jó hogy elküldtem mert ez pancser( nem sértésnek szántam). Minél magabiztosabb vagy annál jobb és látszódj erősnek, nem fiziailag kell az lenned hanem kisugárzásban.

2011. dec. 21. 17:00
 9/42 anonim ***** válasza:
mi van? engem általában nem nagyon küldenek el, mert addig húzom amíg lehet és nyomulgatok... magabiztos vagyok mint állat... még egy korty piát sem iszok és bárkit képes vagyok leszólítani minden probléma nélkül.. sőt! még a beszédem se akadozik.. ja igen.. csak a pofám szar :D hát ennyi. hagyjatok már ezzel a kisugárzás szarokkal meg ilyenekkel :D pofin múlik minden. ha nem teccel neki akkor fejed tetejére is állhatsz. és képzeld el hogy nehéz olyat találni akinek tetszel ha nem vagy kutyafejű macsó.
2011. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Én csak akkor kezdeményezek ha már tudom hogy tetszek neki, ugyanis előtte mindig leinformálom a kiszemelt lányt, viszont ez csak olyanoknál lehetséges akikkel van közös ismerősöm amúgy idegennél teljesen kizárt hogy én odamennyek hozzá.
2011. dec. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!