Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves fiúk! Miért van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk! Miért van az hogy egyálltalán nem kezdeményeztek? Lent.

Figyelt kérdés
Komolyan kíváncsi lennék hogy a fiú társadalom hányadán áll a magabiztosságban. Komoly válaszokat kérek. Miért nem szoktatok kezdenyezni mikor látszik hogy a lány érdeklődik utánnad és neked is tetszik a lány?(Kivétel persze akinek barátnője van az nenagyon kezdjen ki más csajjal.)
2011. dec. 21. 16:39
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
elnézést az előző 17:20nak szólt elírtam
2011. dec. 21. 17:27
 22/42 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ha nem hallottál volna róla, épp az a baj ma Magyarországon hogy a nők már a "terhességet" sem vállalják, annyira el vannak szállva maguktól. Egyébként létezik jobb kifejezés rá (nem tudom miért nem így hívják): áldott állapot. Sokkal szebb szó, szerintem.
2011. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Igazad van sokkal szebb szó! De ebbe a Magyarországos dologba nem fogok belemenni itt az lenne a kérdés hogy "Vajon miért?". Tulajdonképpen evvel a kérdéssel csak azt próbáltam kideriteni hogy milyen szintre jutottunk el így általános ismerkedések terén. Én furának tartomha egy lány kezdeményez de ez egyén vélemény. Köszönöm a válaszaidat.
2011. dec. 21. 17:37
 24/42 anonim ***** válasza:
A vajon miértre (hogy miért nem mernek kezdeményezni a pasik), egyszerűen az a válasz hogy rengeteg pasit olyan rossz tapasztalatok értek, hogy úgy gondolják nem éri meg ennyi fájdalom után próbálkozni újra és úja feleslegesen.
2011. dec. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

ez egy hálás téma:D:D

Nem kezdeményezek mert sokszor próbáltam és ti kedves lányok elutasítotok, és akkor pláne nem érzem magam jó pasinak utána:(

Úgyhogy egyszerűbb ha a lány jön oda, ha tetszik neki valaki.

Meg jeleket sem szoktam kapni meg más sem, nem tudják a fiúk kinek tetszenek.Meg mindenkinek van már pasija, nincs értelme kezdeményezni, én nem szoktam már egyáltalán, vagy barátkozok a lányokkal és bevallja valamelyik, hogy szeret és akkor összejövünk, vagy ő jön oda.Annak nincs értelme, hogy több száz lányt vagy ne adj isten több ezret leszólítok és mindegyik elutasít, miért szerinted mi értelme?

Ez is olyan dolog amit csk akkor értenél meg ha fiú lennél, gondolj bele odamész 100 sráchoz mindegyik lekoptat és elmondanak mindenféle ronda hülyének, te hogy éreznéd magad?Mondani könnyű, hogy csináld ezt azt, de a tények, hogy egyre kevesebben kezdeményeznek engem igazolnak, nem ok nélkül van ez!

21f

2011. dec. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Én kezdeményező vagyok. Vagyis ha megtetszik egy lány, akkor megszólítom és igyekszem megismerni.

Most jön az a rész, amiért le fognak pontozni, mert öntelt állat vagyok: Annyira jól ment az ismerkedés, hogy mikor összeöttem az egyik lánnyal, már nekem volt kellemetlen, hogy 4-5 lánynak kellett finoman a tudtára hoznom, hogy foglalt vagyok.


Az igekőtők helyes használatát és a központozást tényleg megtanulhatnád. Könnyebben megértjük egymást, ha egy nyelven beszélünk.

2011. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Nincs sok lány ismerősöm. Azzal nincs gond hogy beszéljek velük, vagy elhívjam valahova.

Eddig kb 2-3 lánynál kezdeményeztem, mindegyiket elhívtam valahova, pl korizni, filmezni, pizzázni. Egyik se mondott igent.


A másik probléma hogy egy lánynál se vettem észre hogy bejövök neki, egyik se érdeklődött utánam.

2011. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

A legjobb mód arra hogy mutassanak érdeklődést irántad ha nem szép, az az ha:


1. Híressé teszed magadat

2. Gazdaggá válsz

3. Sikeres vagy valamiben, akár mint katona vagy egyéb erőszakszervezet tagjaként (az ilyen férfiakat a trágárabb-ízlésű hölgyek imádják)

4. Szellemi kiválósággá építed magadat

2011. dec. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Ez 17:56-nak szólt
2011. dec. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

nekem volt már 2 barátnőm, fél évig mindkettő, mindkettő elhagyott ok nélkül kb...már rájöttem, hogy nekik amolyan pótléknak kellettem...na mind1


Mostanában meg ha kinézek egy jó csajt mondjuk buszon, szemezünk is, őis tartja aszemkontaktust, néz is rám ha épp nem nézek arra, meg sokat bámul...próbál a közelemben is lenni....de mindig kiderül, hogy van pasija..mostmár nem lehet találni olyan csajt akinek nincs pasija, vagy ha nincs, akkor szakított és a volt pasijáért siránkozik...nem értem én már ezt...én ezért nem kezdeményezek idegeneknél, mert mindig kiderülnek ezek a dolgok.

2011. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!