Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még megértem, hogy ti lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még megértem, hogy ti lányok nem kezdeményeztek szórakozóhelyen, utcán, stb de, hogy annyira nem veszitek a fáradtságot, hogy a másikra ráírj MSN-en azt már valahogy nem tudom felfogni. Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
Mindezt annak ellenére, hogy szeretsz beszélni a másikkal. Ez már szánalmas.
2011. nov. 19. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
talán mert pont veled nem akar beszélni:D
2011. nov. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem pedig lány vagyok :D Én ráírok a fiúra aki tetszik... legalábbis úgy vagyok vele,hogy fele-fele aránya legyen,hogy ki ír rá a másikra.

L/16

2011. nov. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

sztem meg maga a kérdésed szánalmas...szerintem igaza van az elsőnek :)

Jobban örülnél ha tapló módon koptatna le? Persze hogy azt mondja szeret beszélgetni meg ilyenek...mit mondjon szerencsétlen ha nem akar megbántani :)

Am meg tök gáz hogy te mint pasi várod el hogy ő mint csaj írjon rád méghozzá MSN-EN!!!??? már teljesen kiment a divatból a személyes beszélgetés? Nem is értem de komolyan...neked kéne ODAMENNED hozzá SZEMÉLYESEN ha akarsz valamit...nem neten keresztül...pff


L21

2011. nov. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ma 11:05 Mert te nem szoktál MSN-en beszélgetni soha senkivel? Ásd már el magad.
2011. nov. 19. 11:07
 5/8 A kérdező kommentje:

"én nem hiszek a netes barátságban mert olyan nincs"


Növesszél már értelmet. Attól, hogy vannak élő barátaid nem beszélhetsz velük neten? Vagy ha neten beszélsz velük már nem fognak élni? Honnan jöttök basszus? Ennyi értelmes embert.

2011. nov. 19. 13:17
 6/8 anonim ***** válasza:
én lányként saját tapasztalatból azt mondom, hogy csak arra nem írok rá, akivel valójában nincs kedvem beszélni. olyan is megesik, hogy valaki mással nagyon benne vagyok egy témában, és olyankor a többiekre nem írok. de szoktam ügyelni rá, hogy ha valakivel szeretek beszélni akkor fele-fele arányban írjunk egymásra.. ha mondjuk utóbbi 1-2 alkalommal ő írt, akkor tuti hogy én fogok ráírni következőnek.
2011. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt egy srác, akivel nagyon jóban voltunk, nekem Ő nagyon tetszett. Soha nem írtam rá, mert nagyon jól esett az, hogy minden nap Ő írt nekem.
2011. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én soha nem írok rá senkire különösebb indok nélkül, tehát nemhogy a kiszemeltemre, de még közelebbi barátnőimre se, pedig szeretek velük beszélni. És miért nem? Mert félek hogy megakad a beszélgetés a szia-mizu-semmi vonalon, vagy nem ér rá, vagy nyomulásnak veszi...

Bár megjegyzem hogy mostanában tudatosan próbálok ráírni az emberekre:)

2011. dec. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!