Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok Szórakozóhelyen hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok Szórakozóhelyen hogyan kezdeményeztek? Lányok, ti minek örültök?

Figyelt kérdés

Remélem nem hülye a kérdésem.

Mindössze tapasztalatlan vagyok az ilyen dolgokban.



Köszi előre is!


2010. ápr. 14. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot ne csinálj... soha ne hívj meg egy lányt semmire.

Nem egy olyat láttam már, miután a csaj megkapta az italt, hátat fordított és viszlát. :D


Egyébként teremts szemkontaktust. Mosolyogj rá ha visszamosolyog, menj oda hozzá. Beszélgess vele. Kérd el a számát, de ne légy nyálas inkább magabiztos. Tudom, hogy nehéz, de muszáj.

2010. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sztem a szórakozóhelyen való ismerkedés nem túl nyerő. legalábbis én nem igazán rajongok érte. Ne nyomulj annyira a lányra, mert azt a kicsit visszafogottabbak nem kedvelik(legalábbis az ismeretségi köröm és én nem)
2010. ápr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem oda lehet menni egy lányhoz akár úgy is,hogy : -Már régóta figyellek! Milyen szép a szemed/ milyen jó a felsőd/ milyen szép a hajad (vagy épp amit dícsérni lehet rajta). Aztán bemutatkozol,megkérdezed őt hogy hívják,beszélsz magadról egy kicsit,őt is kérdezed magáról,és a reakcióiból már fogod is látni,hogy szimpi vagy-e neki. Én így csinálnám,ha pasi lennék! :)
2010. ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi nagyon:D

Az utolsónak meg külön köszi, tuti jól tudnál csajozni ha pasi lennél:P:)

2010. ápr. 15. 16:58
 5/13 A kérdező kommentje:
Írjatok még légyszi!
2010. ápr. 18. 19:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és szerintem alap, hogy meghívod a kiszemelt csajt egy italra. Ha nem, akkor tuti smucignak gondol. Szóval az első válaszoló (valszínű fiú) baromságot mond. De tényleg menj oda, nyugodtan, mert a lányok meg arra várnak, hogy egy fiú leszólítsa őket. Mégsem mehet oda egy csaj egy pasihoz, azért a nemi szerepel maradjanak meg.
2010. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, kapcsolatot akarsz-e kezdeni, vagy csak kalandozgatni.

Ha az előbbi: szemezz, mosolyogj, legyél kedves, és ami a legfontosabb: beszélgess! Én lány vagyok, és tapasztaltam magamon, hogy aki csak mohón méreget, táncolni akar, veszi nekem a piákat, állandóan utalásokat tesz, amire folyamatosan reagálni kell, úgy néz rám mint aki azonnal kinyalna a bugyimból, az egyrész fárasztó (hogy folyamatosan jól kell leragáljam), másrészt azt az érzést keltni, hogy neki csak az a fontos, hogy mihamarabb megdugjon.

Aki viszont 1-2 egyértelmű nézés, utalás mellett (amiket nem visz túlzásba!) az értelmes beszélgetésre helyezi a hansgúlyt, az bennem jó benyomást kelt, mert nincs az az érzésem, hogy le akar rohanni, hanem azt érzem, mint ember is érdeklem őt, nem pusztán a testem. Ettől laza leszek, mert bizalmat ébreszt iránta, ha viszont nagyon nyomul valaki, akkor feszült leszek, mert én nem vagyok ilyen azonnal fogyasztható "instantcsaj"-típus.

Szórakozóhelyen pedig ez méginkább így van, mert ott gyakori az egyéjszakás kalandok kialakulása, így az erősebb nyomulás arra engedi következtetni a lányokat, hogy a fiú szívesen látná a kocsija hátsó ülésén, de másnap reggel a pékségnél már nem biztos:)


Ha viszont csak egy kis szexre vágysz idegen csajokkal, akkor a fentiekből már ikövetkeztetheted, mia teendő. Azok a lányok, akik benne vannak ebben, nem lesznek feszültek az erőteljesebb nyomulástól:)

2010. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Alapszabály: ne legyél mattrészeg!!!


Légy magabiztos - vagy legalábbis mutasd azt kifelé. Ha táncos hely, akkor kérd fel a lányt táncolni, vagy ha már táncol, csatlakozz hozzá. Figyeld a viselkedését, kiderül, hogy tényleg tetszel-e neki vagy csak udvariasságból táncol veled egyete - ez esetben ne erőltesd, mert ilyen helyen nem nagyon van lehetőség második benyomást keltni (nem tudtok beszélgetni, semmit, ha nem vagy az esete, akkor bukó, de van még sok szép lány :) ). Ha viszont tetszel neki, akkor igenis hívd meg egy italra. Egyrészt mert valószínűleg akkor már nem hagy ott, másrészt mert mivel táncoltatok, kitikkadt. (egyszer nagyon zavarba hoztam így egy srácot, kértem, hogy hozzon egy sört, és odaadtam neki a pénzt; én nem tudtam a pulthoz menni, mert a barátnőim cuccára vigyáztam; nem bántásképp mondtam neki, hanem mert tényleg szomjas voltam, de szegényt sikerült porig aláznom - ő is érezte, hogy ezt neki illett volna felajánlania; szerencsére nem szakadt meg itt az ismeretségünk, de ez tényleg csak szerencse :) )

Igyekezz "hagyományos" apróbb szolgálatokat megtenni neki, pl. ha előveszi a cigijét, minden alkalommal adj tüzet, ha elfáradt, próbálj neki ülőhelyet találni. Ha van hely, akár a karod is nyújthatod neki, ezek ma kiveszőfélben lévő dolgok, pedig minden lány nagyon értékeli őket.

Ha tovább juttok, ne higgy a szavainak, ha a testbeszéde mást mond. Sok lány mondja, amikor meg akarod csókolni, hogy "Ne!". Viszont akkor is ezt mondja, ha csak "próbára akar tenni", hogy mennyire akarod őt. Ha a testbeszéde azt mutatja, hogy engedi, akkor tessék megcsókolni, mert elkönyvel nyámnyila mamlasznak.

Összevetve nem olyan nehéz dolog ez, kell hozzá egy kis elszántság és kész. Gondolj arra, hogy nem az életed múlik ezen, lesz, ami lesz, ha csak táncoltatok egyet, akkor is egy szép élménnyel leszel gazdagabb.

2010. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem ugy tűnik nem sima egyéjszakás kapcsolatra vágysz! Mielőtt odamész a csajhoz győződj meg róla, hogy egyáltalán akarja e hogy odamenj! Szerintem is hivd meg egy italra, mert bizony én ha nem akarok semmit, az italt sem fogadom el! a telefonszámát pedig ne kérd el rögtön csak mondjuk az este végén, a csajok szeretik kicsit kéretni magukat hogy lássák a pasi kitartó e, és ebben benne van az is hogy egy éjszakát vagy kapcsolatot akar e! Sok sikert! :) egy csaj...:)
2010. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem járok ilyen helyekre...
2010. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!