Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk mit értetek azalatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit értetek azalatt, hogy kezdeményeztek?

Figyelt kérdés
Mármint mi az ami nektek már kezdeményezés volt, és utána a lány válaszára vártok...
2011. jún. 28. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
semmi, nem szoktam kezdeményezni
2011. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bejelöltem, ezután elb*sztam rá 2hetet beszélgetéssel, és kiderült másba szerelmes. De úgy h engem is hitegetett, szemét k*rva.

Összegezve, foglalkozok vele, keresem, utána leállok és várom h ő lépjen.

Olyan mint a sakk.

2011. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezdeményezés:bámulás amit esetleg mosoly követ és leszólitással, megszólitással fejeződik be.Fiú részéről kezdeményezés a leszólitásban,telefonszám elkérésben nyilvánul meg, csajok kezdeményezésével ellentétben, ahol már egy mosoly,bámulás is annak számit.


Nálam a bámulás,szemezés az még könnyen megy... a többi már nehezebben.Akárhányszor leszólitottam egy csajt, sosem voltam az esetük.Akárhányszor nem kezdeményeztem, szerencsével jártam.Nem szivesen kezdeményezek, bocs ez csak mellékes volt.

2011. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!