Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez jó ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ha így gondolkozom, ha erre a következtetésre jutottam?

Figyelt kérdés
Mostanában már úgy megyek oda egy lányhoz, hogy kerek perec megmondom neki, hogy én udvarolni akarok neki és nem viselem el ha nem úgy tekint rám mint férfira hanem csak egy barátra. Erre legtöbbször nem reagálnak és otthagynak, vagy azt mondják, hogy beteg vagyok agyilag. De aki ilyet mond nekem annak meg is mondom, hogy én téged nem tekintelek nőnek, hanem csak egy ÁLLATNAK. Ezt komolyan is gondolom. Azért jutottam erre a következtetésre, mert régen 2 lánynál csúnyán beégtem. Udvaroltam hónapokon keresztül, vittem az ajándékokat, ők mosolyogtak. De egyik lánytól kösz szócskán kívül 2,5 hónapig egyetlen tetsi kontaktust sem kaptam, a másiktól 4 hónap alatt csak egy arcra puszit. Amikor meg ezt kezdtem megunni, hogy pda hordom a pénzem, meghívom erre arra, elviszem ide oda, és nem látom az eredményét akkor bepróbálkoztam és kaptam a választ, hogy én sosem tekintettem rád mint férfi, maradjunk csak barátok. Egyiknél aki így elutasított és én kitettem a lelkemet, ott csakis az óriási önuralmam miatt nem ütöttem meg és vertem földik, pedig már nagyon azon voltam. Pedig nem vagyok, olyan nem vagyok agresszív, ellenkezőleg. De az olyat váltott ki belőlem, hogy majdnem begolyóztam, hogy több hónapon keresztül húzták az agyamat. az ilyen emebereket sajnos nem tudom nőnek tekinteni, hanem csak állatnak, állati ösztönnel, állati érzésekkel stb. Ezt meg is mondtam nekik, ata sem beszéltem egyikkel sem. Sajnálom, hogy erre jutottam, és nem szeretnék még egyszer beleesni, ezért ha odamegyek egy lányhoz rögtön ezzel kezdem és tiszta vizet öntök a pohárba. Én nem leszek senkinek sem a játékeszköze. Az a legnagyobb baj, hogy ez a két lény(nem lány)nem is tűnt butának, tisztára értelemes volt, mégis eljátszottám ezt velem. Ezt nem kívánom senkinek.
2011. dec. 15. 21:08
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Tehát senkit, csak aki vissza mer utasítani?
2011. dec. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Utolsónak:Igen.

De ha van barátja és tényleg van mert látom vele és úgy utasít el, akkor nincs semmi. Az jogos. De ha nincs és azt mondja, hogy van barátja és azt mondja, hogy nincs baj a külsőmmel-nem vagyok ronda, azt én nem nevezem nőnek. Az ÁLLAT. Legalább akkor az igazat mondaná. Engem ne vágjon át, mert én nem vagyok neki senki. Ha csúnyán átvág, akkor én is csúnyán keresztbe teszek neki. Nem verésre gondolok. Csak megrongálom ezt meg azt a cuccát, kiírom mindenhová, hogy egy kis loty@, ha szembejön az egyetem folyosóján akkor hangosan ordítok, hogy jön a k.rv., hogy mindenki oda figyeljen aki jön aa folyosón, meg még más dologkat. Én csak a hazugságot nem bírom, ha megmondja, hogy nem tekint rám férfiként nagyon nem tetszem neki, akkor elfogadom. Csak ne hazudjon nekem, mert ha rájövök, nagyon csúnyán ráfázik.

2011. dec. 15. 22:44
 23/32 A kérdező kommentje:
A kedves moderátor uraknak mondanám, hogy hiába tették ki nekem a kérdésemhez a pszichológus urat, hogy keressem fel. Mert nincs rá szükségem. Nincs velem semmi baj. Alapvetően szeretem az embereket. Csak az álltatást és a hazugságot nem tudom elviselni. Ha nekem egy lány megmondja az igazat, akkor teljes mértékben elfogadom. Csak annyit krénék, hogy ne hazudjo nekem, hogy van barátja ha közben nincs. Meg ne használjon ki engem, hogy én elhalmozom és nem kapok semmit cserébe. Ha valaki azt mondja, hogy már ezért pszichológushos kell mennem, akkor erre nem tudok mit mondani. Bocsánat,de ez szívből jött.
2011. dec. 15. 22:49
 24/32 anonim ***** válasza:
Egyre szimpatikusabbak az állatok.
2011. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
drága öreg barátom, fordítsd meg a helyzetet. volt két csaj, akiknek udvaroltál. vittél ezt azt, kedves voltál ők nem akartak megsérteni azzal hogy lekoptatnak. külömben is miez hogy hordasz ezt azt? vidd el ide oda, 2-3 randin azért már smárold le vagy valami. neharagudj de nem a nő dolga hogy lépjen. te magyarázol róla hogy nem tekintenek férfinak? ne csodálkozz hiszen nem viselkedsz FÉRFIKÉNT! ez amit most csinálsz hülyeség. ha odamegyek random csajokhoz ilyen szöveggel hülyének néznek hiába jövök be nekik. amit tenned kell, menj oda ismerkedj hivd el , 2-3 randin mozdulj rá a csajra, ha nem hagyja magát lépj tovább mer csak Luzer barát leszel... légy FÉRFI! ne egy szerencsétlen vesztes.
2011. dec. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Kényszer beteg vagyok? Legalábbis a reklám erre enged következtetni.

De az hogy nézne ki ha rögtön megcsókolnám, ha ő nem is akarja. Vagy az mindegy, hogy akarja-e ha én akarom?

2011. dec. 15. 22:55
 27/32 A kérdező kommentje:
Még a végén elmegyek Gyengésihez. De ha kiderül, hogy nem velem van a baj? Szerintem a lányok gondolkodásmódjával van a baj, de nagyon nagy baj. Mire jó az nekik, ha szeretik ha udvarolok és nem küldenek el, da ha meg akarom csókolni, akkor meg bunkón elzavar. Ezzel van bajom.
2011. dec. 15. 22:58
 28/32 anonim ***** válasza:
előző vagyok. am mindegy figyelj ha közel vagy hozzá megsimitod az arcát vm odahuzod magadhoz látod mit reagál mehet a dolog. simán , nemértem mit feszengsz annyira rajta
2011. dec. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Hát igen, a csókkal vigyázni kell, nem olyan ártatlan dolog, mint a mellmarkolászás...
2011. dec. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Lifeishard ***** válasza:
Szerintem nem jól gondolkodsz. Az oké, hogy nem hagyod magad "átverni", nem szereted, ha játszanak Veled, de a nők alapvetően máshogy működnek, és ilyen nyitással nem fogsz eredményeket elérni.
2011. dec. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!