Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez jó ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ha így gondolkozom, ha erre a következtetésre jutottam?

Figyelt kérdés
Mostanában már úgy megyek oda egy lányhoz, hogy kerek perec megmondom neki, hogy én udvarolni akarok neki és nem viselem el ha nem úgy tekint rám mint férfira hanem csak egy barátra. Erre legtöbbször nem reagálnak és otthagynak, vagy azt mondják, hogy beteg vagyok agyilag. De aki ilyet mond nekem annak meg is mondom, hogy én téged nem tekintelek nőnek, hanem csak egy ÁLLATNAK. Ezt komolyan is gondolom. Azért jutottam erre a következtetésre, mert régen 2 lánynál csúnyán beégtem. Udvaroltam hónapokon keresztül, vittem az ajándékokat, ők mosolyogtak. De egyik lánytól kösz szócskán kívül 2,5 hónapig egyetlen tetsi kontaktust sem kaptam, a másiktól 4 hónap alatt csak egy arcra puszit. Amikor meg ezt kezdtem megunni, hogy pda hordom a pénzem, meghívom erre arra, elviszem ide oda, és nem látom az eredményét akkor bepróbálkoztam és kaptam a választ, hogy én sosem tekintettem rád mint férfi, maradjunk csak barátok. Egyiknél aki így elutasított és én kitettem a lelkemet, ott csakis az óriási önuralmam miatt nem ütöttem meg és vertem földik, pedig már nagyon azon voltam. Pedig nem vagyok, olyan nem vagyok agresszív, ellenkezőleg. De az olyat váltott ki belőlem, hogy majdnem begolyóztam, hogy több hónapon keresztül húzták az agyamat. az ilyen emebereket sajnos nem tudom nőnek tekinteni, hanem csak állatnak, állati ösztönnel, állati érzésekkel stb. Ezt meg is mondtam nekik, ata sem beszéltem egyikkel sem. Sajnálom, hogy erre jutottam, és nem szeretnék még egyszer beleesni, ezért ha odamegyek egy lányhoz rögtön ezzel kezdem és tiszta vizet öntök a pohárba. Én nem leszek senkinek sem a játékeszköze. Az a legnagyobb baj, hogy ez a két lény(nem lány)nem is tűnt butának, tisztára értelemes volt, mégis eljátszottám ezt velem. Ezt nem kívánom senkinek.
2011. dec. 15. 21:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
56%
ha neked jó akkor jó, ha nekem nem jó akkor az nekem nem jó nem pedig neked, szóval ha nekünk nem jó attól még neked lehet jó!
2011. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%

tudod mi a baj ? tul nyalas vagy,es a lanyok nem tudjak eldonteni,h mit kezdjenek veled,ezert akarnak csak baratok maradni!

tulzottan is udvarolsz,aminek a mai lanyoknal nincs ertelme!

2011. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
72%

Én nem csodálom, hogy nem akad neked normális barátnő!

teljesen ledöbbentem az írásodon! Valami nálad tényleg nem stimmel!

2011. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Mostmár nem udavolok. Már keményen úgy megyek oda hogy lesz-e kapcsolat, és ha nem lesz akkor leállatozom. Erre jutottam, ideáig süllyedtem ez van. Elsőt meg kegyetlenül lepontozom, mert nem adott kielégítő választ, csak kitért a válasz alól. Ez van!!!!!!!!4
2011. dec. 15. 21:20
 5/32 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem a korodat?
2011. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
82%
nek4em ebből az a következtetés, h a csajokat nem ajándékokkal veszed meg, te meg egy tajjparaszt g e c i vagy, úgy tökönrúgnálak 20L
2011. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
81%

dikk ,te beteg vagy!!!!


te most komolyan el is hiszed ,amit mondasz ???


hat mar ertem,h miert nem lennek a bnod!!!

ki akarna egy ilyen degeneralt alakot,mint te

2011. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
84%
Nem az ő hibájuk, hogy hónapok alatt nem vetted észre a közönyüket.
2011. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
ott a pont az utolsonal :D
2011. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
ez akkor fog bejönni, ha pénzel állsz oda egy "fizetős" nénihez. más esetben ne várj sikert, szűz maradsz tesó:D
2011. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!