Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl sokat gondolkozom? Keveseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat gondolkozom? Kevesebbet kéne agyalni?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátnőm, akik tetszettek vagy talán lehetett volna valami azoknál mindig az volt a helyzet, hogy túl sokat filózok azon hogy bejön vagy sem, szerelmes vagyok vagy sem, működhet vagy sem. Kb hónapokig filózok, aztán mire odajutok hogy már kell nekem addigra vagy barátnak néznek, vagy összejönnek valakivel.

Most is volt egy lány, tök jó fej volt de én nem tudtam mit akartam, egész nap azon gondolkodtam hogy mi legyen. Most meg összejött valakivel :( Buliba szinte nem is tudok ismerkedni mert ha valakit nem ismerek egy hónapja vagy nem ismerek valakit aki ismeri akkor szinte nem is merek/akarok kezdeményezni.


2011. febr. 21. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
félsz hogy veszteni valódvan, mert már ismered csajt/jóban vagy vele.. és hogy vesztenéd a barátságot 8egyébként többnyire nem így van), full idegen csajokkal próbálkozz akinél nincs "veszteni valód" (egyébként ismertekkel sincs sok, na mindegy..)
2011. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd, értelek, de teljesen felesleges ilyesmin agyalni. Ha alkalom adódik és tetszetek egymásnak, hajts rá. Ne gondolj arra, hogy mi lesz, hogy esetleg csak egy hónapig lesztek együtt - ne adj' Isten. Az élet rövid.
2011. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
amíg keresed az igazit, jól érezheted magad az esélyesekkel is (nem, nem emlékszem már, h honnan idézek:P)
2011. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18/F vagyok. Én még buliba sem járok, nem használok olyan modern szavakat sem, mint "filózni", nem beszélek csúnyán, nem iszok, nem dohányzok, a felnőtekkel viszont "egy hullámhosszon vagyok". Úgy vélem, hogy ráérek 25-30, vagy akár 40 éves koromban is "barátnőzni".
2011. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem keresem az igazit mert már megtaláltam csak elszalasztottam :( Főleg az a bajom hogy félek hogy ha megnyílok valakinek nem fog tetszeni amit találnak.
2011. febr. 21. 20:40
 6/8 anonim válasza:
Tudod te is, hogy nem azzal van a gond, hogy bejön e vagy sem, hanem nem mersz lépni. Az előbbit csak bemeséled magadnak, hogy takargasd az utóbbit.
2011. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"18/F vagyok. Én még buliba sem járok, nem használok olyan modern szavakat sem, mint "filózni", nem beszélek csúnyán, nem iszok, nem dohányzok, a felnőtekkel viszont "egy hullámhosszon vagyok". Úgy vélem, hogy ráérek 25-30, vagy akár 40 éves koromban is "barátnőzni"."


de hülye vagy ha nem tanulod meg tinédzserként hogy kell csajozni, később nem fog menni...

2011. febr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:08


Nem feltétlen, az is benne van hogy nem érzem hogy bejön nekem valaki. Ez pont azért van mert azok akik tényleg szépek azoknál nem sok esélyem van így főleg olyanokkal kerülök össze akik első látásra talán nem a legszebbek és magamba is el kell döntenem hogy tudnám e szeretni. Sok tv internet teljesen elrontotta szerintem a képet bennem hogy ki szép. Ezért is van hogy álmaim nőjét észre se vettem addig még nem volt túl késő

2011. febr. 21. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!