Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit számít az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít az, hogy egy pasinak milyen kocsija van?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 17:13
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

"de én is egy Maserati quattroportéval járok."


Na,most már rákerestem erre az autóra,mert én eddig 22 év alatt még csak neten sem láttam ezt a típust,nemhogy élőben,nemhogy apám vette volna nekem,stb.:)Szép autó,remélem győzitek tankolni!Én megmaradok az 1,5l/100km fogyasztású,olcsó,öreg robogómnál.Szerencsére a barátnőm is szereti.:)

2011. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 L.Szilárd ***** válasza:

19:07 válaszra:

Nem tudom mennyi idős vagy, de egy ilyen árfekvésű autóhoz minimum el kell érni a 35-40 éves kort, hogy valaki valóban azt mondhassa, hogy megdolgozott érte. Mivel akár, hogy is nézem vagy irtó nagy szerencse, vagy magas végzettség kell hozzá. Ami ugyebár azt jelenti, hogy minimum 24-25 éves korodig az iskolapadba ülsz. Utána meg valószínűleg nem kerülsz rögtön vezető beosztásba. Így még minimum 5-10 év mire lesz olyan kereseted, hogy megengedhess magadnak egy ilyen autót. Ha nincs semmi szülői, vagy egyéb segítség a háttérben. Így ne mond azt, hogy megdolgoztál érte. Mert az iskola elvégzése még nem munka. Ha csak nem saját keresetből finanszíroztad. Amit az írásodból kiolvasva kétlek.

2011. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 L.Szilárd ***** válasza:

Kieg.:

Bocs, ha régebbi kiadás akkor már megdolgozhattál érte.

2011. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:

hajjajj....bár nyilván álszentnek fogok tűnni, de a legkevésbé számít a kocsija. ki a fenét érdekel? a családomnak soha nem volt kocsija, tök jól megvoltunk a nélkül, nekem jogsim sincs, mert feleslegesnek tartom, tök jól elvagyok a buszon/villamoson. a másik meg, h nemigen ismerném fel, mi a jó kocsifajta, bár látványra el tudom dönteni, kocsimárkát pedig max a suzukit, a trabit, a ladát, az opelt, meg az audit ismerem fel. ja meg a sokszor emlegetett dinnyés mercit. szóval ezek közül mi a jó?


na de most komolyan, nem százszor fontosabb, h legyen a pasi humoros, talpraesett, értelmes és férfias? na ugye.

2011. nov. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim válasza:
2010-es,tehát nem egy régifajta.Apámnak igenmagas végzetsége van és én is ezt az utat probálom törni,tehát ha azt nézzük,hogy lesz belőlem valaki mert úgy néz ki a helyzet akkor szerintem egy kis túlzással megérdemlem.Persze nem dolgoztam meg érte de mindent megteszek ,hogy egyszer az én fiamnak is vegyek egy ilyet.
2011. nov. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Hát ha egy lány látja, hog "azta, milyen jó kis ferrari", az természetesen nagyon tetszik neki. De azért olyan sokat nem számít. Inkább az számít, hogy az autó tiszta legyen. :)
2011. nov. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
még jó, hogy zokniban vezetek, hogy ne legyenek mocskosak a pedálok.:D
2011. nov. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim válasza:
Szerintem ha valakinek ilyen autója van akkor az nem mocsokban él,bár vannak kivételek!
2011. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
Láttam már zsír új mercit és majdnem elhánytam magam, viszont láttam már olyan Ladát, hogy a padlóról lehetett volna enni!
2011. nov. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim válasza:

Hú mennyi szép komment!

Azoknak, akik Maseratival járnak, gratulálok! De tényleg. Örülhetnek, hogy ilyen autójuk van(akár apuci vette akár nem). Tipikus magyar mentalitás, hurrogjuk le akinek több és jobb van. Én nem irigylem tőlük.

Én is Skoda 120L-el kezdtem(és az APUKÁM VETTE)aztán egy Opel astrám volt, most pedíg egy Skoda Supreb-m van, ami nem egy alsó kategóriájú autó. Megdolgoztam érte.Illetve még most azt teszem.

A páromnak egy luxus kategóriájú BMW-je van, mert üzletember és szüksége van rá, hogy komoly ember benyomást keltse(persze e nélkül is az) Itt is megmutatkozik, hogy a kocsi igenis számít. Nem állíthat be egy üzleti tárgyalásra egy Suzkival. Aztán magyarázkodjon, hogy :Bocs nekem van ám pénzem, csak épp félre rakom!?


Nekem igenis számít az autó. Ezért lehet, hogy most megköveztek.

Nekem nem kellene párnak egy olyan férfi, akinek "rosszabb" autója van, mint nekem. 31 éves vagyok és ha ennyi idősen keresem életem párját, akkor elvárom, hogy idősebb legyen nálam (kb 35.vagy + pár év) és ha az ember ennyi idősen már nem teremtett meg magának egy bizonyos egzisztenciát, akkor már nem is fog. Ebből azt szűröm le, hogy nem akar "feljebb" jutni, elérni valamit az életben. Már pedig egy valamire való férfinak igenis fontos a kocsi. Tehát ne mondjátok azt: lehet, hogy van pénze és egzisztenciája, csak épp nem kocsira költi, mert nem érdekli.


Félreértések elkerülése végett, hozzátenném, hogy mikor megismerkedtem a párommal egy Skoda Octavia-ja volt.


Természetesen az is igaz, ha az embernek van egy csilli-villi Mercedese vagy Audija(...stb), biztos egzisztenciája és emellett egy bunkó, arrogáns alak, akkor inkább szeresse csak tovább az autóját-egyedül!


A tiniknek meg persze imponál a jó kocsi, mert lehet vele nagyzolni.


Ez inkább kor kérdése, hogy mikor és miért fontos a jó kocsi

-Az oviban megy a dicsekvés, hogy "Az én Apukámnak böbö Audija van", mert minden kisgyereknek az Apukája a fontos.

-A tinikről már írtam, hogy miért.

-A saját korosztályomról is írtam.

-A középkorúaknál és az idősebbeknél, pedig megmutatja, hogy mit értek el életük során(státusz szimbólum), nem beszélve a biztonságról.

Szerintem a töréstesztek jól mutatják, hogy egy Merci, Audi biztonságosabb egy Suzukinál (elég csak a légzsákok számát nézni). Természetesen ezt nőként és laikusként írom.

2011. nov. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!