Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit számít az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít az, hogy egy pasinak milyen kocsija van?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 17:13
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
Igen. Hajcsat alapján is.
2011. nov. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:

Szerintem nem számít,hogy van-e kocsija vagy nincs.(inkább lakása legyen!!!!hehe..de ezt is csak azért mondom,mert nekem is van lakásom)

Ha van neki kocsija,akkor pedig tök mindegy milyen,a lényeg,hogy legyen belül rendezett(tiszta stb),de ami a legfontosabb,hogy vezessen biztonságosan.

2011. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:

Leírtam... én eleve komolytalannak tartom az olyan fiúkat (mert maximum ha 25 évesek lehetnek), akiknek tuningolt autójuk van.

Audi, Merci, BMW ezek mind olyanok, amik szintén nem keltenek bennem pozitív érzést a tulajdonos iránt. Nekem ez a maffiózó/újgazdag p.cs kategória.

Az elegánsabb autók pedig komoly üzletembereket jellemzik. Olyanokat, akiknek van pénze, de tiszteletet akar kiváltani a puszta megjelenésével is. Saab, Volvo például.

És vannak azok az emberek, akiknek átlag autójuk van pl Citroen, Peugeot, Mazda, Toyota stbstb. Róluk nincs általános véleményem, csak annyi, hogy valószínűleg nem gazdagok ergo becsületesek, nem hivalkodóak...


Szóval nekem sokkal jobban imponál egy átlag, hétköznapi autó, mint egy a fentebb felsoroltak közül.


22/L

2011. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom neked mi számít olcsó kocsinak , de amiket felsoroltál azok nem éppen az alja kategóriás autók. Nézz meg mondjuk egy mazdát hogy mennyibe kerül újonnan csak alapfelszereltséggel.
2011. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
Mondtam én egy szóval is hogy olcsóak? Nekünk is 4 millió volt 2005ben a citroenünk. Azt mondtam, hogy nem gazdag a tulajdonos.
2011. nov. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
Hú, téged még sok csalódás fog érni az életben, ha ilyenek alapján ítélsz. Ismerek olyan gazdagot, aki nem kocsira költi a pénzét. Olyat is, aki hót becsületes és BMW-vel jár, mert azt szereti. Olyat is, aki nem becsületes és szakad opelja van. Nofene...
2011. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
Előítélet. Mondtam, hogy ez csak az én véleményem, ami természetesen befolyásolható. Egyértelmű, hogy nem hordok el mindennek valakit csak azért, mert egy audiból láttam kiszállni. De tény, hogy több időre lenne szüksége ahhoz, hogy engem meggyőzzön a becsületességéről és őszinteségéről.
2011. nov. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 LadyLee ***** válasza:
Sosem volt olyan pasim, akinek egyáltalán lett volna autója...
2011. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
az azért sokmindentől függ,h milyen kocsija van.nem feltétlenül a jellemétől,ill. lehet,h nem is az övé,hanem családi autó,abban nem biztos,h beleszólása volt vételekor.
2011. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:

ja, ha sok pénzem lenne én sem kocsira költeném,hanem mondjuk lenne 5 karórám, köztük néhány Omega is,mert én azokat szeretem, pedig lány vagyok :D és lennének szolid,de értékes ékszereim.


szóval a fiútól sem várom el,h fullos kocsija legyen.

2011. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!