Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit számít az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít az, hogy egy pasinak milyen kocsija van?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 17:13
1 2 3 4 5 6
 31/54 LadyLee ***** válasza:

Kedves 11:12:


Szavaidból fröcsög az irigység - a szöveged pedig azokra a lusta és tehetségtelen emberekre jellemző, akik ahelyett, hogy tanulnának és dolgoznának rendesen, inkább csak nyavalyognak.


Annak pedig, aki azt írta, hogy aki 10 milliónál drágább autóval jár, az nem tisztességesen kereste meg rá a pénzt:


Ez szintén egy valótlan általánosítás - legfeljebb annyi igaz belőle, hogy a luxusautókkal közlekedők (és ezalatt nem a 10, hanem inkább a 20 millió feletti értékű autókra gondolok) 80-90%-a valóban leginkább adócsalásból / egyéb tisztességtelen üzelmekből, illetve gazdasági erőforrását messze meghaladó hitelből vette a gépjárművet. De azt állítani, hogy ez 100%-ra igaz lenne, butaság, vannak tisztességes és sokat dolgozó gazdagok - aki generálisan állít ilyet, annak csak savanyú a szőlő.

2011. nov. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:

ma 11:12


nyomorultak dühe... :D szánalmas. Ömlik belőled az ostoba előítélet, és személyeskedsz. Hiába vagy 22 éves, nagyon sok dologról lövésed sincs.

2011. nov. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:

Hát, hadd gratuláljak ezen értelmes megnyilvánulásodhoz!

Csak pár dolgot mondanék:

1: 22 éves csitriként nem becsmérelnék egy 3 diplomás embert, pláne nem látatlanban....

2: Nem hiszem, hogy a tanácsadók tehetnek a bankok pofátlanságáról

3: A tőzsdén döntik el a valuták állását, és nem a bankokban

4: Mi köze van egy amerikai banknak az euróhoz? (nekik sem jó ez így)

5: Nem az euró erősödik, hanem a forint gyengül

6: Azért ha felajánlanának egy ilyen munkát, biztos nem utasítanád vissza, vagy ha igen, hülyébb vagy, mint hittem!

2011. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
Ó, még annyit, arra reagálva, hogy primitív vagyok: nem én kezdtem el becsmérelni a Te apádat bármilyen alap nélkül, és nem használtam egyetlen egy csúnya szót sem. Ha ezen állításod igaz, akkor a jelek szerint az orvosi egyetemre (állami támogatással) primitív embereket is felvesznek.
2011. nov. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:

Az intelligencia és a tanultság nem összekeverendő dolog :)


Az indok a vélemény nyilvánításra adott volt: a foglalkozása.


Abba pedig nem mennék bele, hogy az amerikaiaknak miért érdeke, ha gyengül az eurózóna. Mert ugyebár 1-1 tagállam csődbe juttatásakor bizony gyengül. Nem is kicsit. Írország, Görögország, Portugália, Olaszország és lassacskán mi. De tényleg nem fejtem ki... úgysem olvassa olyan, aki tovább látna az orránál.

2011. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Néztem ezt a szép csevelyt,hát elég aggasztó a népre nézve.Szerintem sokat számít,hogy milyen autód van.Elhiszem ,hogy nagyképűségnek tűnik,de én is egy Maserati quattroportéval járok.Nekem édesapám vette ,de én megérdemlem ugyanis nem a hereverő zónába tartozom.Mit rinyál az aki még egy érettségi se tud lerakni vagy azt is csak éppen kettes szinten?És hidd el ,hogy ha egy ilyen autóból nem nagyképű ,2. villágháborús mellényel szálsz ki akkor az emberek is másképp néznek rád.Tudom mert én is utálom azokat aki kiszáll a bmw ből és az istenfaszának érzi magát,miközben összelopcsta,csalta az egészet.

2011. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
Az ember "minősége" sose az Apuciék által a s.gge alá tolt talicskától függ... Nézz a szemébe és többet látsz! Kérdezz tőle és többet tudsz róla! Számít,hogy nekem egy 26 éves Zsiguli combi-m van? Ragaszkodok hozzá és ennyi..!
2011. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim válasza:
nem mindegy mert senki nem azt fogja mondani,hogy jaj de cuki ragaszkodik ehez a járgányhoz hanem azt ,hogy csoró.És kihangsulyozom újra,hogy nem csak apuci tolja alám hanem én is megdolgozom érte.!
2011. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim válasza:
Na erre én is írok valamit csóró az lehet de a mai világban az emberek többsége hogy egyáltalán autója legyen meg kell dolgozzon mert én is várhattam volna hogy apukám bármit is vegyen nekem,pedig szívesen vet volna ha tudott volna és nem azért mercit vettem mert gazdag vagyok (vagy gengszter) hanem azért mert a suzukira is rá kellet pár év alatt költeni ennyit.
2011. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim válasza:
Egy 1984-es Skoda 120 L-em van szép gyári állapotú. Örülök, hogy legalább van egy saját autóm, és azt megbecsülöm... Egyébként is én és haverjaim nagyon szeretjük ezeket a retro autókat-motorokat, és ha egy csajnak ez a legfontosabb akkor leszophat... meg amúgy is :-D
2011. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!