Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit számít az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít az, hogy egy pasinak milyen kocsija van?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 17:13
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:

Akkor én most minek számítok: saját pénzemből (!!!) vettem egy Peugeot 307-est (ebben többen elférnek, biztonságos, megbízható, meg egyébként is a motorommal járok), de néha elkérem apám Maserati Quattroporte-ját?


Ha ár - becsületesség arányban nézzük a dolgokat, akkor ezek szerint mondjuk a piros ladában vannak a becsületes emberek?

Azt nem mondja nekem valaki, hogy egy Audi TT, Maserati + osztály, Laborghini Gallardo, Mircielago, Ferrari V12 Maranello megjelenésekor valami szakadt gengszterre gondol....

2011. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
Szerintem egyátalán nem jellemez egy férfit az autó. Nekem egy BMw e36om van, és nem a nők miatt vettem meg. Régóta tetszik ez az autó, többek közt azért is mert hátsókerekes.
2011. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:

Kedves 21-es!


Senki se mondja nekem azt, hogy akinek 10 milliónál drágább autója van, az becsületes munkával kereste meg rá a pénzt. Így apád sem hiszem, hogy a becsületesség mintaképe lenne a Maseratijával a segge alatt. Vagy tán a hosszú évek túlórái hozták ezt a "gyümölcsöt"? :)


22/L

2011. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de apám igenis kemény munkával kereste meg azt a pénzt, amiből vette mindazt, amije van! Képzeld, édesapám egy amerikai bank alvezérének a jogi tanácsadója. Ha ez nem tisztességes munka, akkor semmi! Elvégzett 1 jogi, 1 mérnöki, és egy műszaki egyetemet, így könnyen el is tudott helyezkedni. Nem tudom, miért kell egyből a rosszat feltételezni!
2011. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
vagy csak kamu az egész...XD
2011. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 L.Szilárd ***** válasza:
100%

Tudjátok ez olyan dolog, hogy aki autó, ruha, esetleg külső, vagy ha van lakás elhelyezkedése alapján ítéli meg a másikat, az könnyen csalódhat nagyot.

Nekem a belső mindig fontosabb, mint bármi más, külső, vagy anyagi helyzet. Mert az ember sok mindenről nem tehet, és bizonyos életkorig, sok mindenen nem is nagyon tud változtatni.


27F

2011. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sokan nem is akarnak változtatni.
2011. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:

ez mekkora egy marhaság h ilyenolyan kocsija van akkor ilyenolyan ember. az sokkal jobban meghatározza a tulajt h hogy bánik a kocsijával mint az h milyen kocsija van.eléggé autos körökbe mozgok és az h valaki bmw audi vagy bármi más szerinted prémiumkategoriával jár semmit nem jelent. mellesleg egy épített régi bmw is simán van 8-10millio és ez kivülről nem mindegyiken látszik. amugymeg szerintem én akkoris ugyanaz az ember vagyok mikor lemegyünk siofokra trabantal vagy mikor főnököm s8as audiját vezetem és azzal megyünk el valahova vagy ha elkérem a kisbuszt és azzal megyünk sielni. mégis annyira szeretem nézni az ilyen csajok arcát mikor kiszállok a trabeszbol mind elfordul mikor az s8asbol akkor látszik h mind benedvesedett méghogy nemszámitanak a külső értékek.


a kérdésre is válaszoljak:normális társaságban a praktikum számit szerintem. az h ha a csapat el akar menni valahova akkor ne buszozni kelljen(mm városon kívül) meg persze autos brancsokba számit h milyen kocsid van de ottis inkább h hogy bánsz vele.de azokkal a csajoknál ahol mérvado lenne nos ott más bajok is vannak

2011. nov. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
0%

"Képzeld, édesapám egy amerikai bank alvezérének a jogi tanácsadója"

Köszönöm, ezzel sikeresen alátámasztottad azt, hogy a feltételezésem tökéletesen helytálló a ti esetetekben is. :)

Apádnak meg üzenem, hogy a jó k.rva anyjának a pénzével spekuláljon és azt húzza le, ne pedig a dolgos embert a kevés megtakarított pénzével! A kib.szott bankok miatt 317 forint az euró, miattuk egyre nagyobb az államkötvények hozama. Az apád félék tehetnek arról, hogy a dollármilliárdos cégek/bankok beruháznak országok csődbejuttatásába, mert azzal kb.20%os profitot realizálnak.

Ennyire becsületes az apád, te kis szarzsák! Legalább ne lennél ennyire pofátlanul nagyképű, hanem húznád be füled farkad, hogy ilyen tetűláda apád van. Vagy talán te, a pici fia, ennyire nem látod át a munkakörét? Ilyen primitív vagy? Azt hiszem ez az utóbbi igaz rád. S.ggfej.


22/L

2011. nov. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:

ma 11:12


Ezt aztán szépen becsomagoltad,kulturáltan,csak semmi személyeskedés..Levitted magadat a béka segge alá.Gratulálok!22/F

2011. nov. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!