Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit számít az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít az, hogy egy pasinak milyen kocsija van?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 17:13
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
Egy autó azért elég jól tükrözi a tulajdonos mentalitását/beállítottságát. Így bizonyos típusú autóval rendelkezőkkel biztosan nem állnék le. De ezt még az autó megpillantása előtt is meg tudom mondani.
2011. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
Attól függ..Lehet presztizs kérdés is,de sok csajnak is fontos..
2011. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
de elég nagy baj ez nem, h sokakat befolyásol ez...?
2011. nov. 15. 17:17
 4/54 anonim ***** válasza:
Persze,ezért járok anyám kocsijával-mert arra tudom mondani,hogy olyat nem vennék,de most éppen lakásra gyűjtök..stb stb.:D
2011. nov. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem baj... egy autó olyan, mint egy ruha. Sokat megmutat az ember jelleméről. Egy tipikus discob.zi 18-24 éves suhancnak tuningolt régi autója van. Egy újgazdag k.csög 18-24 évesnek tuningolt audija van. Ezekkel nem állnék oda, de mint mondtam, nem az autó, hanem a jellem miatt.

Ha valakinek egy tök átlagos autója van, az számomra szimpatikusabb.


22/L

2011. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 atilis ***** válasza:
100%
Miért tükrözné egy autó bárkinek is a személyiségét? Ezt valahogy nem értem. Az tükrözheti, hogy pl. milyen szemétdombot tart mondjuk az utasfülkében, vagy hogy egy méteres sárréteg van az autón, mert még soha nem mosta le. Szerintem egy olcsóbb, de renden tartott igényes kocsi is sokat elmondhat a tulajdonosáról. Persze azt aláírom, hogy a 20 év alatti lányoknak a kocsi típusa, és drágasága alapján bugyi lerepítő hatása van. Mondjuk sok gazdag gy*kér ki is használja ezt, amikor apuci 10 millás mercijével megy el sörözni, aztán hajnalban ki is pusztulnak, mert vezetni ittasan nem lehetne.
2011. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:20:


tényleg? És ha egy pasinak nincs kocsija? :) De jó, hogy az autójából megmondod milyen ember. Remélem ők is a hajcsatod alapján ítélnek meg.

2011. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
Leírtam, hogy 1-1 típusú embert milyen autóval azonosítok.
2011. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 atilis ***** válasza:

ma 17:16


"Így bizonyos típusú autóval rendelkezőkkel biztosan nem állnék le."


Kifejtenéd ezt bővebben. Hogy melyek ezek a típusok?

Csak azért, mert a te élettapasztalatod alapján tudnánk mérlegelni.

2011. nov. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek megvan a véleménye arról, hogy adott kocsiban milyen ember ül. Előítélet, ugyanúgy, mint ruházat alapján dönteni. De azért, elég nagy pontossággal be lehet saccolni a dolgot :)


17.20as

2011. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!