Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen a netes társkeresés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a netes társkeresés? Érdemes regisztrálni valamelyik oldalra?

Figyelt kérdés
Mert ki szeretném próbálni...A lány is kezdeményezhet, vagy az ciki?
2008. márc. 16. 10:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes és találhatsz aranyos társat magadnak. Igen, kezdeményezz nyugodtan. Persze szépen, mondjuk olyasmit írhatsz, hogy de érdekes a bemutatkozó szöveged, szeretnék veled ismerkedni, beszélgetni, emailezni, stb. Azzal nem érdemes, hogy szép a szemed járjunk együtt.


Sajnos a csetek és az ilyen netes társkeresők teli vannak enyhén abberált, meg rámenős hapikkal. Erre készülj fel lelkileg. Én cseteltem egy jó ideig. Na annyi dinkával életemben nem találkoztam még mint ott. Sok küldött a kukijáról képet, meg volt aki MSN akart kamiban vetkőzni nekem, mondván: cserében én is megteheném ugyanezt neki. :S

Persze ez nem azt jelenti, hogy csak dinka emberek járnak oda. Sok a normális is.

2008. márc. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sok a hülye fasz, sajna, és annyi perverz van a cseten, h ne tudd meg....vigyázzá azért,mert aki oan naon de naon kedves az elején az nem azt jelenti h télleg az is., főleg a chat.hu_n vannak ien faszok! Én naon sokat taliztam így chaten,és sok különböző egyéniségű pasikal taliztam, és azért elég yol megismertem a pasikat! és hát sokat is csalodtam oan 1 éve, és hát kb 4 3 hónapja kicsit több és feltetem magam a love.hu-ra és az sokkal jobb hidd el az ien sokkal jobb, meg a találka, meg az ienek:) Ott ismertem meg a mostani barátomat is akit naon de naon szeretek és eddig ő a leghosszabb kapcsim is:) és nem hittem volna h egy ien helyen fogom megtalálni az Igazit!!!:) Sok szerencsét:))
2008. ápr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen onnan ismerkedek, és megéri maximálisan szerintem. :)
2010. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!