Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen a netes társkeresés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a netes társkeresés? Érdemes regisztrálni valamelyik oldalra?

Figyelt kérdés
Mert ki szeretném próbálni...A lány is kezdeményezhet, vagy az ciki?
2008. márc. 16. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

mi egy ilyenen jöttünk össze a kedvesemel. Szóval szerintem van jó oldala is.

Arra viszont készülj fel, hogy egy csomó hülye szakad a nyakadba, számíthatsz egy halom far**t ábrázoló fényképre stb.

Ki fog kelleni tölteni egy adatlapot is. Nem árt, ha nem általános hülyeségeket írsz bele, hanem gondolkozol valami egyedin, sokszáz (sokezer) átlagos adatlap van, ezek közül kell kitünnöd valamivel.

2008. márc. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
egy nagy baromság az összes és az is fog maradni, nem lehet komolyan gondolni egy ilyet, mégis hogyan gondolták egyesek az ottani ismerkedést; tán netes levelezőpajtás kapcsolatból kéne kiteljesednie a dolognak?! És mindenki komolytalanul veszi a dolgot, a csajok meg pasik egyaránt, a csajok ráadásul bunkók is az összesen, persze meg lehet azzal magyarázni hogy hujj de sok levél érkezik, meg jajj de bunkók velük is, de nem lehet olyat tenni itt velük ami elég jó lenne, meg tudja ezt jól mindenki aki ilyen helyre teszi a lábát, hogy nem is lehet semmi komolyra számítani az ilyen oldalakon: kurvák meg lelkibeteg marhák gyűjtőhelye, majd meglátod!
2008. márc. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Sztem nem ciki, ha már valaki ilyenre regisztrál akkor sztem olyan mindegy ki kezdeményez. Amúgy valóban készülj fel arra, hogy rengeteg h-ly- akad az ilyen oldalakon. De pl a legjobb barátnőm is így ismerte meg a jelenlegi párját, és ő tényleg akkor még csak pár napja regisztrált, és kb két hét múlva már jártak is, annyira egy hullámhosszon voltak. Sztem azért ritka hogy ott két ember komolyan egymásra talál, de miért pont te lennél az, akinek nem sikerülne??? Hajrá :)
2008. márc. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Sztem nem ciki, kezdeményezhet, egyik bnőm igy jött össze a barátjával, messze vannak egymástól, de már több mint egy éve együtt vannak igy, és nagyon jól megvannak meg szeretik egymást.UH sztem sok sikert hozzá:)
2008. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
fogsz kapni egy rakás sexajánlatot meg hasonlokat erre készülj fel. netes társkeresővel már nekem is volt randim. szpval sztem probáld meg. és nyugodtan kezdeményezz nem ciki
2008. márc. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy próbálkozást mindenképpen megér! Egy barátnőm is így jött össze a vőlegényével (már 5 éve vannak együtt)! Persze, ahogy írták az előttem szólók is, rengeteg "más" ajánlatot is fogsz kapni, de az ilyenekre egyszerűen nem kell reagálni! szerintem egyátalán nem ciki!!!

Aki pedig úgy gondolja, hogy igen, kíváncsi vagyok, hogy van-e valakije!

2008. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki:) Laza, társasági lány vagyok... és nekem ez a buliban ismeretlenül smárolós ismerkedés nem jött be... Gáz alakok vannak rendszeresen ott is, nem csak a neten...

És akkor a mai világban hol lehet ismerkedni? Könyvtár? Villamos? Esélytelen...

Hatalmas falakat emelünk magunk köré, és mögötte félszegen mégi azt várjuk, hogy valaki áttörje...

Net más, ott mivel nem egyből élesbe megy a dolog, lazábbak vagyunk.

Én is itt ismertem meg a mostani párom, akit már 4 hónapja (tudom nem sok) imádok... mindha lelkem másik felét találtam volna meg...Élőben sosem ismerkedtünk volna meg!!!

A lényeg az, hogy sort kell keríteni egy mihamarabbi találkozásra, ott minden kiderül:)

Szurkolok neked:)

2008. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek!:-)
2008. márc. 16. 22:34
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a chat-en ismertem meg a pasimat,akivel már 8 hónapja eggyütt vagyunk és nagyon szeretjük egymást :)
2008. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem simán kezdeményezhet egy nő is. nekem is volt onnan egy 10hónapos kapcsolatom. szerintem elég kicsi rá az esély,de érdemes próbálkozni,és még lehet hogy ott is kell párat csalódni,de egyszer lehet hogy megtalálod,akit keresel
2008. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!