Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjak el randizni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak el randizni egy olyan csajt, akit alig ismerek? Kicsit bonyolultak a nők, őrület!

Figyelt kérdés

Ez a pesti lány tavaly októberben abban a pécsi szállodában szállt meg, ahol dolgoztam. (ő 22, én 26 éves vagyok). Pár szót beszéltünk, majd a londínerrel eljuttattam hozzá egy levelet, amiben leírtam, hogy meg szeretném ismerni, ha esetleg ő is vevő lenne a dologra... de semmi válasz. Facebookon bejelöltem, vissza is igazolt, majd írtam neki egy e-mailt, hogy "szia, megkaptad a levelet?", mire másnap ennyi volt a válasz: "Igen." Innentől hagytam a dolgot, nyilván nem akart ismerkedni :(

Kb. 1 hete jöttem haza a nyaralásból, feltettem pár képet, és az egész albumomat lájkolta. Utálom ezt az egész facebookos baromságot, de sajnos annyira mindenki életének a részévé vált, hogy kénytelen vagyok belemenni a "játékba".

A kérdés: ez a "lájk" több, mint fél év "interakció" után jelent(het)-e valamit? Ha igen, ha nem, hogyan nyissak egy olyan lány felé, aki talán a nagy távolság (bp-pécs) nem akart semmit kezdeni egy pécsi recepcióssal? Azóta már pesten dolgozom....

Tök aranyos lány, és semmi mást nem szeretnék, csak egy kávét, a többit majd meglátjuk. Elég nehéz így szinte nulla ismeretség után valakit randira hívni. És az e-mailes válasza is elég lerázós, de akkor miért lájkolja az albumomat? Áh, nem értem én a nőket. Valakinek van valami ötlete?


2011. szept. 2. 15:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor volt pasija, most meg nincs, ennyi.
2011. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Egy kávéra vagy egy sörre nyugodtan meghívhatod, nem lesz belőle semmi baj :) nem a kezét akarod megkérni :)
2011. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül...



A nőket én sem értem!!

2011. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

"Áh, nem értem én a nőket."

Nem vagy egyedül...

22F

2011. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Na akkor én most el mondom! :)

Szerintem alapból nem voltál/vagy neki szimpatikus, vagy egyszerűen csak bunkó a hölgy, hiszen az e-mailben is meg lehet írni, hogy ne haragudj, de nem ismerkedem, mert van barátom! Egyikre nem a másikra is alig írt! Akkor szerinted szóba jöhetsz nála? Az albumodat meg azért like-olja, mert esetleg a hely, a környezet, akármi tetszik neki semmi több. (Egy NŐ :))

2011. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hívd el, legfeljebb nemet mond, akkor se dől össze a világ.
2011. szept. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Jössz dugni? xd
2011. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
15:48 - logikusan érvelsz :) sajnos. akkor hagyjam?
2011. szept. 2. 16:23
 9/21 anonim ***** válasza:

Az eszem eldobom. felnőtt férfi vagy,nehogy már ne merj elhívni egy lányt egy kávéra.


"Szia, hogy telt a nyár? Én nemrég költöztem Pestre, ha esetleg van kedved megihatnánk együtt egy kávét!"

2011. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
tudod, 4 év piarista gimnáziumnak nem mindenben van áldásos hatása! :D de köszönöm, tényleg a felrázást!
2011. szept. 2. 17:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!